bugün

türk kızlarını güzel bulmuyorum diyen türk erkeği

Türk kızlarını güzel bulmuyorum diyen saygıdeğer Türk erkekleri bu konu hakkında konuşmayacaktım ama gördüğüm yaşadığım bir takım olayları siz değerli sözlük yazarı kardeşlerimle paylaşmak istedim. Şimdi size göre güzel olmayan genelde kara göz kara kaş , orta boylu kara kirpikli bu çirkin(!) kızların yerine sarışın uzun boylu hatunları seçmek istemelerinizin nedeninin tamamen türk kızlarına ulaşmak isteyipte ulaşamama durumundan kaynaklandığını düşünüyorum. Şimdi mantıken bir düşünün sizin etiniz budunuz ne yahu siz kendinizi Brad Pitt mi zannediyorsunuz da bu uzun boylu sarışın kızlara hasta oluyorsunuz kusura bakmayın tanıdığım tüm avrupalı kızlar sizden fazlasıyla bıkmış ve sizleri beğenmiyorlar. Kendinizi boşu boşuna kandırmayın gavur kızları Türk erkeklerin peşinde diye böyle bir şey yok tecrübe ile sabittir. Tanıdığım yurtdışındaki hiçbir sarışın uzun boylu mavi gözlü kızların hiçbirinin ağzından evet yakışıklılar yada mükemmeler lafını duymadım sadece söyledikleri şey şirinler, kanal d de yayınlanan şirinler gibi yani. Kaldık ki benim yurtdışında kaldığım Türk kızlarının peşinden koşan bir çok kişiden bahsedebilirim. Brezilyalı gençler başı çekmekteydi evet ciddi söylüyorum o beğenmediğiniz kızlara asılan başta Brezilyalı erkeklerdi, ikinci sırada isviçreliler vardı, üçüncü sırada Araplar. Şimdi diyeceksiniz ki sizin bilmem nenize meraklıydı bunlar bir an Araplar için bunu kabul edelim peki Brezilyalılar için kaldı ki Brezilyalılar aklınıza hayalinize gelebilecek herşeyi yaşamış herşeye doymuşlardı. Brezilyalı kızlar çok güzel dediğimizde bize söyledikleri tek şey bence Türk kızları daha güzel lafı idi. Doğallar, samimiler ve içtenler diyorlardı. Brezilyalı erkeklerle Türk kızlarının hemen hemen hepsi çıktı ama aklınıza hiçbirşey gelmesin sadece çıktılar,sohbet ettiler, gezdiler ülkelerinden konuştular, sizin sandığınız gibi düşüp kalkma olmadı hiçbir Türk kızı ile. Hatta birisi evlenme teklifi bile aldı ama kız kabul etmedi. Şimdi gelelim birde orada yaşayan Türk erkeklerine tek bir istisnadan bahsedeceğim şimdi orda bir Türk genci vardı bizim oturduğumuz masaya geldi Türk kızları şöyle Türk kızları böle efendim yani b.k atıyor resmen, bu genç teksaslı çok ta güzel olmayan bir hatunla çıkıyor. Bu hatunu yere göğe sığdıramıyor. Hatun dürüstmüşte Türk kızlarından daha dürüstmüş hemde. Velhasılı Türk kızları olarak hiç bir şey söylemedik. Neyse efendim bu zatı muhterem bir süreliğine Amerikaya gitti. Tabi bu kızla ilişkisi hala sürüyor. Ertesi gün ne olmuş kız oğlanın arkadaşının saçlarını okşuyormuş tabi olayı ben görmedim. Bu durum Türklerin toplanmış olduğu bir eğlencede çocuğun en güvendiği Türk arkadaşları tarafından kahkaha eşliğinde anlatılıyor arkasından zavallı deniliyor. Şimdi b.k attığınız hiç bir bok bilmiyor dediğiniz Türk kızlarını aşağıladınız ya aslında onlara değer veren ve onları el üstünde tutan Brezilyalı erkekler kadar bile değilsiniz hem bence Türk kızlarını güzel bulmayıp onların karakter tahlilini yapan Türk erkekleri için söylüyorum gidin yurtdışından hatun alın bize de Brezilyalı uzun boylu, kaslı, güçlü kuvvetli, sportif bebek yüzlü Leonardoları, Marcelioları bırakın. Hmm sizin hiç mi talibiniz yok hakkınızı yememek lazım wallahi var kimler biliyor musunuz? Asyalı kızlar eminim çok beğeneceksiniz onları Türk erkeklerinin peşini onlar bırakmıyor işte çok şanslısınız walla eminim hayalinizde yaşatmış olduğunuz koca yamuk götlü,küçük göğüslü,çarpık bacaklı,konuştuğunda mıy mıy miyavlayan ağızları sarmısak kokan,bu asyalı kızlar bu tüy yumakları size çok iyi eş olacaktır. Gözünüz aydın yeni eşleriniz sizi bekliyor. Sakın bana kızmayın ben sadece gördüklerimi ve bildiklerimi yazdım...