bugün

21 kasım 2009 uludağ sözlük disko kralı faciası

fena taşak konusu olmuştur, gündeme bomba gibi düşmüştür youtubeden, ekşiden, hatta uludağdan taşak üstüne taşak geçiyorlar, yakında bobilere de çıkar tam olur. demekki neymiş kaba etinden 6. nesil şöyle, 5. nesil böyle demekle olmuyormuş, eşşeğe altın semer vursan eşşek yine eşşektir. hanım kızlarımız eee eee demekten başka bişi beceremedi, kızım yaşın 18-23 git evine aç msnini facebooka video ekle resim ekle, ne işin var senin diskoda hemde çıplak. birde uzun saçlı esas oğlana hasta oldum ben savunma yapmaya çalışıyor ama beceremiyor. beyaz atlı prens yanlış role soyunmuşun yazık oldu. ahh hele o taksitle cd almak işine gelince, bak dostum önümüz bayram 7 kişi birleşip cd alalım her hafta birimizde kalır mp3e de çevirmeyiz ojinal dinleriz lan. nede olsa sanatın ve sanatçının dostuyuz zirvede sanattan bahsediyoruz. aramızda ressamlar, heykeltraşlar, hatta müzisyenler var ayıp olmasın. harbiden neydi o tiyatrocu arkadaşımızın nicki hani o konservatuarı birincilikle bitiren kızla nişanlıydı.

(bkz: hepimiz sanatçıyız)

(bkz: bilmem kaç şubat 2000 küsür sanat için soyunuyoruz zirvesi) * *