bugün

sigara içmeyi savunmak

gerçekten zor olaydır.

sigara içmeyen insanların tepkisini anlayabiliyorum. "ne anlıyorsun bu meretten?" ya da ne bileyim "duman ciğerlerine giriyor ve çıkıyor eline geçen ne?" gibisinden kendilerince mantıklı sorular sorabiliyorlar. bununla kalmayıp sigara içenleri aptallıkla suçluyorlar.

ey sigara içmeyenler biz biliriz ki sigara sağlığa zararlıdır. tek bir allahın kulu söylememiştir sigara sağlığa faydalıdır diye. zaten sağlığımıza faydalı olsun diye içmiyoruz biz bu mereti. bak meret diyorum dikkat ettin mi? ben de zararlı olduğunun farkındayım. biz bunu içmesi keyif verdiği için içiyoruz. hayatta insan biraz da keyif almak için yaşar. yapmak istediğimiz şeyleri yapamadıktan sonra odundan farkımız kalmaz zaten. sen bilir misin yemek yedikten sonra nescafe'yle sigaranın uyumuyla yakalanan orgazmı? sen sinirlendiğin anda ellerin titreyerek yaktığın sigaranın ilk nefesini hücrelere kadar çekerek verdiği rahatlığı bilebilir misin? bilemezsin. o zaman sus. sus ve anlamaya çalış. tamam pis kaka bir şey ama içmesi keyifli.

hala daha ama çok kötü kokuyor bizleri de zehirliyorsunuz diyorsan...

sana ne yarraaammmm!!!