bugün

orospu çocuğu olduğunu belirtme yolları

liseden bir alıntı yer atölye...

atölye ise bilgisayar atölyesi! dandik bilgisayarların bulunduğu ve hala bize word öğretilmeye çalışıldığı bir atölyeydi.

birden hocanın acil bir işi çıktı. ve çabucak atölyeden çıktı. tabi hoca çıkınca bizde yavaş yavaş piçlik moduna geçmeye başladık. muhabbetler, şakalaşmalar, el şakaları falan. daha sonra yanımdaki arkadaşımın birden aklına zaten aklı ona yetiyordu! bir fikir geldi. orospu çocukluğu yapıcak ya ama nedense benide yanına almaya çalışıyordu. neyse dedik bizde onla birlikte kalktık. ve karşımızdada masa vardı, oraya doğru ilerledik. bir çocuk vardı çok saftı ama o anlamda saf değil! temiz bir çocuktu, yani kimseye zararı dokunmayan bir çocuktu. zaten yenımdaki piç arkadaş bunu bildiği için yavaşca ilerledi ve şu diyolaglar yaşandı. ben yanındayım ama hiç konuşmadım bile...

-vay x naber adamım ya
-iyidir be hacı nolsun word'de şu işlemi yapmaya çalışıyorum işte.
-hmm anladım.
-eee noldu?
-hiç bakıyoruz işte sana. (birden bana bakarak sırıtmaya başladı)
-bak şimdi iyi izle!
-(çatttttt) kafaya şaplatır. (o kadar hızlı vurur ki çocuğun kafası az kalsın monitöre çarpıcaktı..)

çocuğun yanındakiler falan gülmeye başlar.. off nasıl vurdu falan, konuşmalar. Çocuk tabi baya kızar. küfür eder ama öyle ağır küfürler değil. Çünkü ağır küfür etse dayak yiyeceğinden korkuyordu. Ama o kadar çok utanmıştı ki yüzü kıpkırmızıydı!
ama asıl işin ilginç kısmı biz masamıza geri dönerken arkama baktım ve çocuğun kısık sesle "orospu çocuğu seni,senin ananı avradını.....) demesi oldu. buda ilginç bir anımdır işte! Zaten çocuğun kafasına vuran arkadaşımın bu davranışıyla nasıl bir insan evladı olduğunu çok iyi belirtti*