bugün

liseden bir alıntı yer atölye...

atölye ise bilgisayar atölyesi! dandik bilgisayarların bulunduğu ve hala bize word öğretilmeye çalışıldığı bir atölyeydi.

birden hocanın acil bir işi çıktı. ve çabucak atölyeden çıktı. tabi hoca çıkınca bizde yavaş yavaş piçlik moduna geçmeye başladık. muhabbetler, şakalaşmalar, el şakaları falan. daha sonra yanımdaki arkadaşımın birden aklına zaten aklı ona yetiyordu! bir fikir geldi. orospu çocukluğu yapıcak ya ama nedense benide yanına almaya çalışıyordu. neyse dedik bizde onla birlikte kalktık. ve karşımızdada masa vardı, oraya doğru ilerledik. bir çocuk vardı çok saftı ama o anlamda saf değil! temiz bir çocuktu, yani kimseye zararı dokunmayan bir çocuktu. zaten yenımdaki piç arkadaş bunu bildiği için yavaşca ilerledi ve şu diyolaglar yaşandı. ben yanındayım ama hiç konuşmadım bile...

-vay x naber adamım ya
-iyidir be hacı nolsun word'de şu işlemi yapmaya çalışıyorum işte.
-hmm anladım.
-eee noldu?
-hiç bakıyoruz işte sana. (birden bana bakarak sırıtmaya başladı)
-bak şimdi iyi izle!
-(çatttttt) kafaya şaplatır. (o kadar hızlı vurur ki çocuğun kafası az kalsın monitöre çarpıcaktı..)

çocuğun yanındakiler falan gülmeye başlar.. off nasıl vurdu falan, konuşmalar. Çocuk tabi baya kızar. küfür eder ama öyle ağır küfürler değil. Çünkü ağır küfür etse dayak yiyeceğinden korkuyordu. Ama o kadar çok utanmıştı ki yüzü kıpkırmızıydı!
ama asıl işin ilginç kısmı biz masamıza geri dönerken arkama baktım ve çocuğun kısık sesle "orospu çocuğu seni,senin ananı avradını.....) demesi oldu. buda ilginç bir anımdır işte! Zaten çocuğun kafasına vuran arkadaşımın bu davranışıyla nasıl bir insan evladı olduğunu çok iyi belirtti*
başkasının hayatını değiştirecek yalanlar söylemek bu yolların en yalın halidir. tabi bu yalanları yakalayabilirseniz.
kız arkadaşından ayrıldıktan sonra kızın yeni bir erkekle olması ve diğer elemanın duramadan rahatsız etmesi kızı.
en sağ şeritten (emniyet şeridinden)son sürat gitmek.
yoğun yağışlar sonucu sel tehlikesine karşı "herkes gitsin üst kattaki komşusunda yatsın bu gece" şeklinde önlemler almak.
kaldırımda bisiklet/motosiklet sürmek.
insanları ezmek,tehdit etmek zorbalık..
insanları ırkından dolayı aşağılamak temiz süt emilmediginin en muhim belirtisidir. hatta bu yaratıklar, ancak kendilerine yakısacak derecedeki kıt beyinleriyle laf sokmaya calısıp kuyruklu yalanlarla kendilerini cumle aleme ifsa ederler.
pkk lı olmak ve pkk sempatizanlarına onlarda insan, haklarını arıyorlar, onların düşüncelerine de saygı duyalım demek
orospu çocuğu olduğunu belirtmenin farklı yollarıdır.
kendi öz kızını 17 yıl bodruma kitleyip, ondan 7 çocuk sahibi olmak. ya da herhangi biri.

(bkz: avusturyalı baba fritzl)
abdullah öcalan ' a ısrarla sayın demek.Onu adam yerine koymak.
sel olduğun da insanları kurtarmak yerine bir iki parça bişeyler kaparım düşüncesiyle etraftaki eşyalara yönelmek .. iyi bir orospu çocukluğu göstergesi olabilir..
adı okay soyadı bee * ise ekstra ispata gerek yoktur.herkes bilir ne olduğunu.
-ülkede bölücü eylemlerde bulunmak,

- insanların inanışlarına, inanmayışlarına saldırmak,

-ırk, din ve cinsiyet ayrımı yapmak,

- fakirin ekmeğiyle oynamak,

-haksızlık edip iftirada bulunmak,

- teröristlere yardım edip hainlik yapmak,

- zorla kazanılmış ülke topraklarını satmak,

- hertürlü yolsuzluk yaptığı o ülkede başbakanlık yapmak...
insanların hareketleri ne olduklarını belli ediyor.Bunun içi uğraş verip kendimizi yormamıza gerek yok.
ülkeye gelen pkklıları omuzlarda karşılamak.
terörist vuran vatandaşa küfretmek.
çarşı izninde içtima almak bildiğim en etkili yoludur... orospu çucukluğunda zirveye oynayan adamın yapacağı iştir..
bu ülkenin evlatlarını şehit edip onlarca ailenin yıkılmasına neden olan şerefsizleri krallar gibi ağırlayıp, vatanı için gazi olan muhterem kişiyi törenin dışına çıkarmak.

http://www.youtube.com/watch?v=iPnDq1duBg8
binlerce bebeği, türk askerini öldürdükten sonra amacın barış olduğu söylemektir, halkların kardeşliği sloganının arkasına saklanmaktır. dünya üzerinde yapılmış en büyük orospu çocukluğudur.
annesi orospu olan kişinin, annesinin mesleğini deşifre etmesiyle gerçekleşecek durumdur.
(bkz: annesi çılgın)
atm'den para çekmeye çalışan yaşlıları dolandırmak.
"anası belli babası bin beş yüz elli" olan kişinin her türlü davranışı kendisini ele verecektir.
anneye küfür etmek. *