bugün

uykusuz baykus

yazdıklarım ortada. gayet açık ve net. ben ne fenerbahçe'ye ne de fenerbahçeli taraftarlara genelleme yapıp küfür etmedim. dikkat ederseniz hem başlıkta hem de entry'de "bazı fenerliler" dedim. sözlükte ve sosyal medyada karşılaştığım kendine fenerbahçeli diyen birkaç vatan hainine küfür ettim. herhangi bir isim söylemedim ya da ima etmedim. lafı ortaya söyledim. sizler üzerinize alındıysanız bu sizin sorununuz. yoksa hem kendi hayatımda hem de sosyal medyada sevip saydığım çok fenerbahçeli arkadaşım mevcuttur. bir avrupa maçında göğsündeki formada ay yıldız taşıyan bir takıma küfür edip, hakaret edip, aşağılayıp bize karşı göğsünde haç taşıyan takımı tutan, öven, yere göğe sığdıramayan sözde vatandaş müsveddelerine elbette söyleyeceğimiz şeyler vardır. bu açıklamanın üzerine yazdıklarım tekrar okunursa söylemek istediklerim daha net anlaşılacaktır. bazı kelimesinin genelleme anlamına geldiğini zannedenler ise kendi zekasını sorgulamalıdır. tehdite boyun eğmem. kimseye de eyvallahım yoktur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar