sözlük yazarlarının itirafları

Icimin bir yanı hep buruk. Hep eksik sanki. Naparsam yapiyim olmuyo dolduramiyorum. Onla ilgili her şeyi unutmaya başladım. Gözlerini, sesini, bana seslenisini... Kisacasi onla ilgili her şey siliniyo aklimdan birer birer ama içimde yaşattığım bir türlü gitmiyo. Unutursun zamanla diyolar ama bu bende neden bir işe yaramiyo acaba? Behzat ç'de unutmak için un ufak etmek gerek demişti. Gerçekten un ufak olmaya başladı ama unutulmyuyo. Hayır düşününce birbirimiz için uygun olmadigimizi da gorebiliyorum ama nedense yine de söz geçiremiyorum bir türlü. Her şey bu lanet siteye takılmaya baslamamla olmuştu. O gitti ben bu siteye girmeyi bıraktım belki döner diye ama o dönmedi ben de bekleme cesaretini kendimde bulamadim. Vardır bunda da bir hayır diyip kendimi avutuyorum ama nasıl bi hayır olduğunu hayatta hicbir şeyi bu kadar çok merak etmediğim kadar çok merak ediyorum. Umuyorum kader bizi bi daha hiç bir zaman yanyana getirmez. Bi daha onu görmeye cesaretim yok çünkü. Umarim çok mutlu olur ve umarım yüzünde hiç keder belirtisi oluşmaz. Bana hep bencilsin derdi. Artık bencilliği bir kenara bıraktım. Umarim okumaz bu yazımı. Hala numarami silmemis. Ara ara hikayelerini görüyorum. Sanirim ben de sırf ismimi görsün diye hikaye atıyorum. Kendimi aslında onun için atmadığım konusunda ikna etsem de mantıklı düşündüğümde aslında sebebini gorebiliyorum. Neyse ne diyebilirim ki Allah bahtını güzel eylesin. Umarim çok mutlu olur.