bugün

uludağ sözlük metalci yazarlar birliği

lannnnn bırakın bu ayakları...

gençliğimde, uzatmalı öğrenciliğimde çok bohem bir hayatım vardı, kaybedenler kulübü gibi...

ben ne yiğitler gördüm metalci... mezun olunca subay traşı olup sisteme yenilen... tohoooo...

rock dinlerim... kardeş sound diyerekten seçmece metal de dinlerdim.

bedelini bir şekilde, çok değişik şekillerde; sevgili, evlilik, iş-güç, mahalle baskısı vs.

ama ruhumu satmadım lan.

severim arkadan bağlayacak kadar uzun saçı... kıçımın kılı ağardı, yalnızım vs ama saçım hala aynı.

yaşınız 30 altı ise... 30 sonrası hala metalci kalabilmeyi başaran kişiye saygım sonsuz. asıl metalci odur. o da genel de şansınız varsa küçük burjuva bir aileden vs geliyorsanız olur.

siyah güzeldir... rockdan doğma metal güzeldir... adam gibi birisi çalıyorsa gitar ve gitar solo güzeldir. müziğe ve dinleyene lafın yok yani.

ama dedim ya...
laannnnn bırakın bu ayakları...

şerefsizim bir zirve yapın bir yarınız diğer yarısına kofti diyecek buna emin olun.
özenti kim, ruhunu taşıyan, o ruha göre yaşayan kim dışardan bakınca belli olmuyor.
birkaç albüm, şarkı ismi bilmeyle olmuyor o işler.

içinizde ulan harbi böyle bir karakterle tanışmaktan mutlu oldum hatta gurur duydum diyecekler de vardır aranızda... siktir lan allaaan koftisi, neyse bozmiiim itin götüne sokmayayım sittir et diyeceklerde.