bugün

beni vur

ahmet kaya'nın hiç bir zaman kavuşamamış bünyelere çok ağır gelen parçası, her cümlesi, her kelimesi içine içine işliyor insanın.

bu arada klibini izledikten sonra beynime klipten bir kaç yer mıh gibi saplanıp kalıyor, yine daralıyorum, yine birçok savaşın nedeni olan kadınlara hayranlığım (!) artıyor:

--spoiler--
ahmet kaya'nın bir takım siyah ceketliden kaçtığını görüyoruz klip boyunca, sonra ahmet kaya belki de son durak ve son bir veda için sevdiğinin yanında alıyor soluğu, "ben senin sokağına ulaşamam dardayım" diyor.

klip boyunca parmakla işaret edilmenin ne kadar aşağılayıcı bir hareket olduğunu görüyoruz, ve klip boyunca ahmet kaya sevdiğine açıkça sesleniyor, sırtımı kollar tüfek, dardayım ama sen ne olursa olsun.."beni vur, beni onlara verme",

tam bu söz içlerimize işlemişken, tam da sevgilinin ahmet kayayı vurup -şu mermi içimi delmeseydi eğer- kavuşamama sahnesini bitireceğini beklerken, sevgili parmağıyla işaret ederek ahmet kayayı "onlar"a veriyor, "ben" bu noktada bitiyorum, son söz olarak yine kadınlara güvenilmeyeceğini anlıyor, "sana gönlünü verdi lakin sen onu ellere verdin ulan" deyip, sızlayarak kapatıyorum youtube'yi.
--spoiler--