bugün

aşkım seninle kuru ekmeğe bile razıyım diyen kız

Başına gelmiş biri olarak söylüyorum. O amsalak mallar iyi dinleyin işin etkisinde kalıp kapılıyorsunuz. Ben üni son sınıftaydım kız da öyle. 2 yıl takıldık işe girdim girmeden önce bana baslıktaki cümleleri söylerdi sonra iş ciddiye bindi zengin kız fakir oğlan muhabbetine döndü. Aileler tanışınca ohoo oğlumuz ev yok araba eh işte ee işi şantiye dagda müh. Yavas yavas inceden sinyali veriyordu kız bana. Hayatım izmirde iş bulsan daha iyi olmazmı daha yüksek maaslı. Ulan hur cocuğu yeni mezun olmuşum asgari ücret veriyolar iş öğrencez diye eyv çekiyoruz.Aile eleştirisi baslıyor sonra anne baba muhabbetleri giriyor. Bu arada kendiside telefoncuda calışıyordu hiçbir mesleği eleştirmem ama beni eleştirmediği sürece. iş bulamamış girmişti bir gün bile laf yapmamıştm. Ee sonraki level ev muhabbeti nerde oturcaz kira mı vs aile gazı tabi. Neymiş ailem beni süüründürmesin diyormuş ta falan. Ulan hani benle herseye vardın. Anlıcagın birden taklaya geliyorsun afallıyorsun üzülüyorsun ben bunu çaktırmadan belli etmeden birden cıktım hayatından. Sen daha iyilerine layıksın ben santiyecim. Ben buyum işine gelirse desim. Resti çekip ayrıldım. Ara sıra sms msj falan yoklama faslı teersleyince o da kesildi. Kanmayın bu laflara kendinize denk kişiyi bulun acıtasyonlara değil. Erkek calışıp ekmek getiriyorsa kadında getirebilir. Yapanlarda cok saygım sonsuz. Hadi eyv