bugün

satanist evlat arif

flash animasyon tadinda bir yapim. yarim yarim yariyor, ama aglanacak halim(n)ize guluyoruz iste.

oncelikle denklemimize bakalim;
satanizm = siyah giysi + kedi kesmek + pis koku + icine kapaniklilik + slayer + garip sekiller

sonra da al bak, (bkz: turkiye de 50 bin satanist var). nah var! iyi bak! gordun mu ebenin satanistini? tamam.

ee hadi olay duzmece basindan itibaren belli. ama diyemeden gecemeyecegim; senin dininde hosgoru yok muydu arkadasim? kendi inancini satmak adina farkli inanclara ne bok atarsin, kaldi ki ne kadar eminsin inancindan da kotu yol dersin digerlerine.

"bana ne ki" degil iste. ruhani bir satanist degilim ama olayin beni ilgilendiren bolumu su; herkesi kaliba sokup bok atmaya calisan "iyi musluman" gorunumlu "pislik karakterli aptal yavsak"lar nedeniyle ister istemez benim de basim agriyor. yoksa koymusum kedinin de, tanrinin da seytanin da, icine kapanikligin da kicina.

sonuc: hem geri zekali hem musluman bir kisiye orgazm yasatan, cok ucuz ve asagilik bir islami propaganda. simdi bunu kaba et loblarindan anlayan mutlaka olacaktir, o yuzden bir kac defa okunmali, iyi ozumsenmeli.