bugün

dine olan ilgi ve inancın azalması

din tüccarları yüzündendir. o kadar kirliler o kadar çakallar ki anlatmaya çalışsan kelimeler yetmiyor. geçen gene buraya yazmıştım beraber aynı safta namaz kılıp camiden çıkışta sohbete başladığımız adam sırf onun reyizini fazla eleştiriyorum diye bana "siz dine düşmansınız zaten" diyebiliyor. lan az önce yan yana idik be adam sen allaha secde ederken ben odine thor a falan mı dua ediyordum.

din adamı diyorsun allah ın emrinde diyorsun cuma hutbesinde seni yenikapı mitingine çağırıyor birilerinin ağzı ile konuşuyor. burası yaradanın evi siyaset karıştırmayın diyorsun bir din adamına yakışmayacak şeyleri sana söylüyorlar. dışarıdaki olaylara bakıyorsun nerede sapık var nerede yavşak var hepsi dinin arkasına saklanmış tipler. ışidi el kaidesi haması bilmem nesi zaten ortada. koskoca islamiyeti bu kadar ayaklar altına alıp sonra "hristiyanlar ve yahudiler bize düşman zaten cağnımmm" dersen kimse senin yanında durmaz tabi. hırsızlığı aklıyorsun tecavüzü meşrulaştırıyorsun yalanı normalleştiriyorsun allah adına cihat ediyorum deyip "hoşgörü" dini olarak tasvir edilen islamiyetin adını lekeliyorsun sonra ben cennete gideceğim diyorsun. gidersin gidersin..