bugün

fenerbahçe

Son günlerde ki kötü performansımız yüzünden herkes daha bir tuhaf bakıyor bize ama anlayamazsın kardeşim Fenerbahçeli olmadan bu duyguyu anlayamazsın ama dilimin döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Fenerbahçeli olmak sebepsiz yere karşılıksız ölümüne sevmektir, çıkar, karşılık beklemeden sen Türkiye'nin en nefret edilen takımının taraftarısındır ama bu seni üzmez aksine gurur duyarsın! hangi şehirde olursan ol, ne zaman Fenerbahçe ile ilgili bir kıyafet giysen herkesin sana ters ters bakmasıdır Fenerbahçeli olmak, ama sen o armanın olduğu bütün eşyaları gururla taşırsın. sen Atatürk'ün gönül verdiği takımın taraftarısındır. gittiğin her yerde dışlanırsın takımından dolayı, misal bir galatasaraylı beşiktaş Fenerbahçe derbisinde beşiktaşı destekler beşiktaşlı da galatasarayı ama hiçbir takım kimseye karşı Fenerbahçe'yi desteklemez işte Fenerbahçe'nin büyüklüğü buradadır işte herkese karşı tektir, yektir! sen Fenerbahçe taraftarısındır, gittiğin deplasmanlarda küfürlerle karşılanan taşlanan takımına kurşun sıkılan Fenerbahçeli! herkes bize bırakın artık diyor iyi gününü görmeden sevdik kötü günde bırakmayız. ama dostum Fenerbahçeli olmak nedir biliyor musun? Bir hayatım daha olsa, onu da sana feda ederdim diyebilecek kadar çok sevmektir Fenerbahçe'yi.