bugün

gece gece bir umut evde akrep aramak

Zamanın birinde yaşadığım durumdur.Gayet değer verdiğim bir hanım arkadaşla münasebetimizin ilk 2 ayı tamamlanmasına ve kendisi muntazam aralıklarla evinde değil de benim evimde ikamet etmesine rağmen henüz ilişkimiz sürtüşme seviyesini aşabilmiş değildi.Güzelliğinden dolayı aceleye getirip fırsatı tepmek istemediğim için kendisini hiç sıkıştırmıyordum ama bu durum canıma tak etmişti artık.Bir gün yine evimizin holüne girerken kızcağızın amansız çığlığıyla irkildim.Kendisinin bizim evimizin müdaimi isfendiryar adlı hamam böceğinden korktuğunu anlayıp hemen tuttuğum gibi attım balkona sabaha kadar burdasın dedim.Ardından hanım hanımcık kızımız buldumcuk gibi yapıştı dudaklarıma.Daha bir iştahla sen ne cesursun yaa deyip her yerinden öpüyorum rüştü yapıyordu bana.Ancak artık dayanılmaz hale gelen durumun çözülmesi için bir akrep bulup bu işi kökünden halletmem gerekmekteydi o zamanlarda sözlüğe bile yazdım Afyon da evinde akrebi olan varsa Allah aşkına yazsın gelip ben alacam diye ama nafile zükemedik velhasıl.