bugün

dünyanın en kısa korku hikayesi

insandan insana değişen hikayelerdir.
mesela üstteki yazar için 'bir kadın susuyormus' imis dunyanin en kisa korku hikayesi.
neden? çünkü bunu yaşamış öncesini sonrasını biliyor, dahasi hayatinin en onemli şeyleri arasına girmis o suskunluğu korkunc olan kadinin dudaklari ve ondan cikan kelimeleri.

ben bilmezdim mesela böyle şeyler. cok sacma gelirdi. öğrendim ama, anladim bir kadinin susmasinin, neyse demesinin, uzunca sessiz kalmasinin ne kadar korkunc olduğunu, ne kadar can yakabilecegini.

ama bilmeyenlere hala korkunc gelmez.

mesela' nüks etmiş' kelimesi bir insan icin dünyanın en kisa korkunc hikayesini siktir et dunyanin sonu bile olabilir.

haneler diye bi program vardi ya farkli farkli haneler anlatirdi hani, bir bina içindeki farkli haneleri anlatiyordu mizah katarak.
absurtlugunu alirsan bizi anlatiyordu işte,
her hane icin bunun cevabi da baska başka iste.

benim kisa ama cocukken en korktuğum buyuyunce en cok güldüğüm hikayelerden biriyse sey,
çocukken memlekette bir akrabanin evine gitmiştik.
geceyi orada gecirecegiz arka odaya yere yatak yapmışlar, uyudum ama uyku arasinda taak taak taak sesler geliyor bazı bazi.
ben de yorgana sarilip uyudum iste, yanimda da annem var 45 kilocuk bisi ama iste anne korur beni *
aslan gibidir benim annem,
sahi sizin anneniz de herkesi döver değil mi?
sizde babadir o, babasiz cocuklarda annedir.
her anne vermez o hissi ama, benimki verirdi.
neyse mesele o degil.
geceyi ettik.
sabahi ettik.

kahvalti yapiyoruz yer sofrasinda.
seslerden bahsettim.
ev sahibi yanıtladı.
heee sizde mi duydunuz o sesleri?
gayet ciddileserek
''eeee onlar...
evin arkasinda dibekdöven evliyasinin turbesi var. bazi geceleri kalkip dibek dövüyor ''

ahahaha ya dalga mi geciyorsunuz olum *
dibekdoven evliyasi nedir diyemedim tabi o zaman, cok korkmustum :d

gecen konusuyoruz evdekilerle bu meseleler, o sirada e 5 te bi araba egzozu patlata patlata gecti,

dibekdoven evliyasi o sesleri cikarttiysa aha bu da egzoz patlatan evliyasi anne o zaman diye dalga bile gectim :d

buyuduk tabi :d

not: sayin dibekdoven hazretleri lutfen kisisel algilamayin efendim