bugün

müebbet yiyen askeri öğrenciler

bir örnek olarak aklıma geldi; konyaspor eski başkanı ahmet şan, açık açık ben fetöcüyüm bylock kullanıyorum diye itiraf etti. evet, adam aynen böyle dedi. bir gün çıktı televizyonlara açıklama yaptı. biraz ağladı, sızladı. olaydan sonra savcılık soruşturma açıp ifadesini aldı, 1 gün bile bırakın cezaevini nezarethanede yatmadan tutuksuz yargılandıktan sonra serbest kaldı. neden? para arkadaşlar para. siz geçin fetö işini. devletin gücü gariban memura, 3 günlük askere yetti bu süreçte. varsa eğer bir allah ve öteki taraf, bunların hesabını hiçbir şekilde veremeyecekler. çok ah aldılar, çok günaha girdiler. üst tabakadan açık açık fetöcüyüm diyen ve fetöcü olduğu bilinen kimse ellenmedi bu süreçte. göstermelik aldıkları adamların hepsi tutuksuz yargılanıyor ve ne tesadüf diğer insanlar bir dava dosyası için 2 senedir cezaevlerinde beklerken zenginlerin dava dosyaları şak diye görülüyor. dedim ya, ben olduğuna inanmıyorum ama varsa eğer bir allah, eğer anlatılanlar doğru ise bunu yapanlar ve bu yapılanları alçakça savunan akçomar seçmenler bile bu işte iflah olmazlar. ne diyor? herşey ile karşıma gel ama kul hakkıyla gelme. alın size anlayacağınız dilden konuşuyorum. zerre kadar vicdanınız varsa savunduğunuz şerefsizliğin belki farkına varırsınız diye...