bugün

türkiye işgal edilse yazarların yapacakları

Bahaneler bahaneler..yani bu bahane üreticisi korkaklar kurtuluş savaşı yıllarında da vardı. Yunanlıları çiçeklerle karşılayanlar mı ararsın. Savaşmayanlar mı, düşmana yardım ve yataklık edenler mi ne ararsan var. Şaşırmadık zaten bekliyoruz. Bir gün konuşuyoruz arkadaşlarla, biri dedi ki işte işgal olsa ne yaparsın ? Ben dedi birisi, şu kadar düşman öldürmek isterim, diğeri şu kadar, öbürü bu kadar filan, sıra bana geldi tabi dedim ki, eğer allah nasip ederse ben bir yolunu bulup düşman ordusunun komutanını indircem. Ulan gözüm hep yüksekte tepede en zirvede oldu zaten. Komutanlarını indirirsen orduları bozulur çil yavrusu gibi dağılır bozguna uğrarlar. Nasip tabi. Kimse heveslenmesin o komutan benim...

Edit: allah ömür verirse göreceksiniz kardeşler hiç merak etmeyin. Bu çorbacılar çanakkaleyi unutmadılar, yemin şart olsun ki yine gelecekler. Hazır mıyız? Evvel allah hazırız. Plan proje taktik askeri strateji bilmesemde en azından tim eğitimim var. Sızma arama bulma yok etme imha etme ne güne duruyor, inşallah mahcup olmayız o gün yaparız bişeyler..
güncel Önemli Başlıklar