bugün

akıllı telefon alacaklara tavsiyeler

sadece arama, mesaj, whatsapp vs gibi ozellikler kullanilacaksa Iphone en iyi tercih. Fotograf kalitesi en iyileri arasinda, islemci konusunda en iyisi, sarji sikko mikko ama bir sekilde gunu kurtarir.

Yok ben dosya transferi yaparim, bluetooth ile her seye baglanmak isterim, kacak-gocek bir suru uygulama yuklemek isterim, telefonumda istedigim gibi at kosturmak isterim ama iphone a yakin kalitede fotograf ceksin ve hizli olsun derseniz de ( fotograf kalitesi konusunda iphone dan daha iyi modeller var android tarafinda ) android flagshiplerden herhangi birisi.

Isin icerisine ikinci el fiyati yuksek olsun vs girecekse direkt iphone. Ama zil sesinizi bilgisayarinizdaki herhangi bir mp3 yapabilmek icin 40 takla atmaniz gerektigini bilerek alin. Sonra kufur etmeyin.

Stabilite mevzusu hikaye, flagship telefonlarin bir kac istisnai model disinda hepsi gayet hizli ve stabil. Apple servisinin yanina yaklasabilen yok ama. Zart diye size yeni telefon verirler. Samsung vs alirsaniz ugrasirsiniz. 700 liralik hasan-huseyin marka android telefon alip android şişiyorculara bakmayin. benim kendi fikrim, tecrubem bu tabi. herkes kendi aldigi urunu ovme pesinde genelde.

not: 2'sini de kullaniyorum.