kanser olduğunu öğrenmek

Ben lösemi olduğumu lise 2 de mi 3 te mi ne öğrendim. Gelişim bozukluğu yaptığı için gelişemedim komiklerim kaslarım zayıf vücudum dirençsiz ve ayaktayken uff deseniz yikilirim. O derece sağlam değilim kırmızı kan hucresizliginin azlığı kalıtsal bir durum ve erkek çocuğunuza kolaylıkla geçebiliyor ve kesin geçiyor. Ölümcül değil ama hayatı zorlaştırıyor. Buna rağmen gülüp, geçmeyi öğreniyorsunuz gerçi 20 yıldır gulmedigim bir gün de yok ki... O yüzden kansere inat yaşamaya devam etmek lazım. Sigaranın yerine dağ ya da dağ eteklerinde tepe veya ovalarda bir yerde kamp yapabilirsiniz. Kışın hazırlıklarını yapabilirseniz dağ tepe yaşamı güzel olur motive edici olur. Kışın gidemezseniz yazın burada kalabilir ve dinlenebilirsiniz. Doğaya dönüşünüz yaşamı ömrü uzatır alkol ve sigara ya da kirlilikle dolu şehir hayatı farkında olmasanız bile sizi yıpratır ömrünüzden bir parçayı söküp alır. Olası bir durumda durumum kötüye gidecek olursa hayatı bir riske sebep olabilir bendeki kanser ama gün geçtikçe iyilestikce iyileşecektir. Umudu yitirmeyin sevdiklerinizden daha çok yanınızda olması gereken yoldaşınız olacaktır.