bugün

cok buyuk bir kriz geliyor

felaket tellallığı değil gerçeğin ta kendisidir.çünkü bugünkü rakamlara bakıyorum.iki tane ebleh cumhurbaşkanlığı için konuştukça rakamlar yükseliyor.belirsizlik hakim piyasada.dolar sürekli yükseliyor.avro da aynı.hala unakıtan bey alacağı verginin hesabını yapıyor.hala anlayamadılar ülkenin şu anda kriz yaratacak açıklamalara ihtiyacı olmadığını.kriz eylül ayında diye söyleyenleri küçümsüyorlardı.şimdi somut veriler gelmeye başladı.pembe gözlükler çıktı.bakalım şimdi ne denecek?bir an önce hareket edilmesi ve bataktan çıkılması için artık politikacının vermesi gereken politik cevapların verilmesi lazım.burası kasımpaşa değil.burası türkiye cumhuriyeti.ülkeyi kendi egoları için tehlikeye atan insanlar yarın öbür gün gözlerini kırpmadan bu ülkenin vatandaşlarını da ölüme sürüklerler.en kısa zamanda umarım bu gafletten kurtulur ve ülkenin menfaatine çalışmaya başlarlar.kendi menfaatleri için yeterince çalıştılar.he bir de her yapılan hareket sonrası biz ... hükümeti olarak diyorlar.hatırlatıyorum hızlı tren vakasını.siz orada ... hükümeti değil siz orada türkiye yi temsilen geçici bir süre için bulunuyorsunuz.ülke felakete giderken egolarınızı tatmin etme hakkını ben ve benim gibi düşünen türk gençleri izin vermiyoruz.
güncel Önemli Başlıklar