bugün

suriye savaşı

türkiye için bir bataklık haline gelmiş ve suriye halkı içinde benzer durum söz konusudur. bu konuda hemfikiriz sanıyorum.

peki tercihleri ile bu hale gelmesine sebep kim oldu?

tam olarak o sebepten tam yetki ile donatılmasa dahi bir kişinin hataları sebebi ile ne tür sonuçlar doğabileceği gün gibi ortada.

aynı kişiyi daha yetkilendirilmiş ve mutlak gücü eelinde bulundurur halde bu sorunun çözümünde yetkili kılmak için de #evet vermeliyiz öyle mi?

hepsi bir yana ancak bana kimse suriyedeki insanlık dramından sorumlu olan kişilerin başında gelen kişiyi destekleyenler sahtecilik oynamasın.

orada ölenlerden çok daha fazla umurunuzda olan biri var. gidin onun için üzülün. o zaman samimi olursunuz.

mısırda mursi için üzüldüğünüz iddiası, filistinde ölen çocuklar için üzüldüğünüz iddiası, iddia olmaktan öte geçemez şu saatten sonra.

sizler bu olayların sorumlularına koşulsuz destek verdiniz. onlar ağzına aldığında zikrettiniz, onlar unuttuğunda yok saydınız.

ağzımı bozmadan ifade etmek istiyorum ancak bu denli samimi olunan noktalarınıza diyecek söz bulamıyorum.