bugün

15 temmuz gecesi atm ye koşan laikler

Ben bir laik olarak rakı içiyordum ve dışardaydım.bankamatiğe gitmedim.dürüstçe söylemem gerekirse:248 insanımızın katledildiğini duyunca çok üzüldüm.10 senedir yani 18 yaşımdan beri cemaatçilere söverim.bu yüzden bir çok defa sorun yaşadım çok çeşitli mecralarda.üniversitede ha keza hep istenmeyen adam oldum siyasi mevzularda.Düşünsenize muhafazakar bir yerde 7 yıl boyunca devrimciyim diye gezmek.ülkücü arkadaşlar sevmez, cemaatler sevmez, 6 ay okul uzatırsın.ben bu vatanı çok seviyorum ve her an canımı veririm.lakin; bizim yıllarca yapayalnız ve çulsuz kalmak hatta hedef olmak pahasına uyarmamıza rağmen bizlere hakaret ederek aynı yanlışa devam edilmişse tabi ki Sonuçtaki felakete bizden önce koşmak durumundasınız.bugünkü durumda birilerinin cumhuriyeti koruması gerekirse izleyip görün neler yapacağımızı.demokrasi nöbeti de tutmadım.ayrıca onurlu Türk subaylarımıza Ergenekon destanımızın adının da kalleşçe kullanıldığı tiyatroda yapılanları, fetöyle anlaşamayınca kahraman Türk ordusunun itibarına verilen zararı bana bin tane daha 15 Temmuz olsa unutturamaz.