bugün

bitaksi

Genelde taksi ihtiyacım olduğunda bitaksiyi kullanırım. "BKM Express ile ilk yolculuğun 20 TL’ye kadar 1 TL " kampanyasından faydalanmak için uygulamaya girip taksiyi çağırdım. Ödemeyi yaptım uygulamada 1 TL olarak gösterdi. Taksiden indikten sonra kontrol ettim ücretin tamamı olan 17.44 TL'lik ücret BKM hesabımdan çekilmişti. BiTaksi'yi aradığımda BiTaksi hesabımın tanımlı olmadığı bir cihazdan giriş yaptığım için indirimin yapılmadığı bilgisini verdiler. Bu söylediğiniz şey indirim kurallarında yazmıyor dedim. Kötüye kullanımı engellemek için bu şekilde bir uygulama yapıyoruz dediler. Zaten Her BKM hesabı bir kere indirimden faydalanabiliyor bunun ne gibi bir kötü kullanımı olabilir ki dedim. Cevap veremediler. iki telefonum var o an elimde olanla bitaksi hesabıma giriş yapmışım. Sen zaten kampanya bilgilerinde bunu belirtsen ben zaten kullanmam. Madem öle o zaman tekrar indirimimi tanımlayın ben tanımlı cihazdan giriş yaparak faydalanayım dedim ona da mümkün değil cevabı verdiler. .Bilgilendirme yok. Çözüm yok. Kampanyası var ama kullandırtmamak üzerine.