bugün

çirkinim diye 3 kere intihara kalkışan kız

ben ingiltere de yaşıyorum ve bu konu da benzer örnek çok.

Bu kızın durumu basına yansıyanı.

burada özellikle londra bölgesi ve çevresinde kızlar, essex kızları (essex girls) ve şehir kızları (city girls) olarak ikiye ayrılır.

Essex kızları çok süslü ve alımlı olmak mücadelesi verirler çünkü bu kızları orta sınıf gelir grubundadır.
City kızları ise çok zengin kızlardır ve alımlı ve bakımlı olurlar, çirkin bile olsa city kızı her zaman alımlıdır mantığı vardır.

Bu iki kız grubu televizyonlarda yarışmalara bile konu oldular o derece ciddi bir durumdur.

Sokakta yürüyen bir kıza baktığınız da nerede olursanız olun veya hangi semtte olursanız olun o kıza baktığınız essex mi, city mi anlarsınız.

Yürüyüşleri, çanta tutuşları, saç stilleri ve renkleri, duruşları ve konuşmaları kıyafet ve giyim tarzları her durumda bu grupları belirgin hale getirir.

hangi kız grubu olursa olsun hepsinin bir ortak noktası vardır ki o asla değişmez. Hepsinin evini bok götürür o derece pis ve dağınıktırlar.

Ama sokağa çıktıklarında özellikle türk erkeklerinin ilk tepkisi "çüş, bu ne amk," yada "ba nasıl karı lan" olabilir o derece çekicidirler.

Şimdi bunları neden yazdım. şunun için.

bu iki kız grubu içindeki kıran kırana geçen yarışma yüzünden "ben çirkinim" sebebi ile intihar vakası, psikolojik sorunlar çok olmuştur.

bu habere konu kız bir essex kızıdır.

Essex ingilterede oldukça büyük bir bölgeye verilen addır.