bugün

Kendisi şöyle bir kız.

görsel
görsel
görsel

http://www.dailymail.co.u...pain-body-dysmorphia.html
http://www.aksam.com.tr/s...irri-cozuldu/haber-571546

en çirkin hallerini koydum. mikrofonlarımız sözlük gızlarında. evet.
Insan hayret ediyor ya.
Fondoten manyagidir bide makyajsız görün.
Utancından yazamaz sözlük kızları.
Bu da çinkinse artık yuh.
bu işlerle ilgim olmamasına rağmen bana bile hayret ettiren hatundur.

Allah şifa versin.
bunalıma girmiştir tek sorun o değildir.
(bkz: toplu intihar) sebebi olacak kızdır.

Bu arada sözlük kızları nerede?*
hala ölmediyse dördü zorlamalı bence.
başarılı sonuca ulaşması dileği ile. sonuçta bir çirkin yok olmuş olur.
Bu kızın psikolojisini bozanlar utansın.
ilgi manyağının tekidir.
egolarını okşayın yeter.
Sizin yabancı versiyonunuz olan orospu evlatları tarafından bullying'e maruz kalmış olabilir Veya popüler kültürün dayattığı güzellik standartlarına uyacağım derken mental sağlığı bozulmuş olabilir. Belki de hiçbir sorun yoktu da ailesi tarafından yeterince sevilmediğini düşündüğü için çirkin olduğu algısına kapıldı.

Sebepler çok. Ama bu hala sizin orospu çocuğu olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor. Burda sıçtığınız entrylerinizi ciddiye alıp bunalıma girse bir kadın hesap verebilecek misiniz? Bu kızla Aynı düzeye gelmez belki ama kendini aşağılanmış hissedebilir. Güveni gidebilir.

sözlük kızları çirkin de siz tanrısınız, odinsiniz, thorsunuz. O da ayrı bir konu. yazdıklarınızın çirkinliğinden görünüşünüzü de tahmin ediyorum zaten. Geberiniz sessizce.
ben de yaptım vaktiyle. oluyor.
Allah kimseyi akil hastasi etmesin.
ne yasadiklarini bilemeyiz.
Kız arkadaşının doğum gününde mach3 traş bıçağı hediye eden arkadaşım var, Sakallı bıyıklı kızların olduğu bir memleketten yazıyorum.
türkiyedeki 20 milyon kızdan daha güzel olduğunu söylesin birileri, Bir farkındalığa ihtiyacı var hatunun.
kendi ülkesinde ortalamanın altında olduğu için, üzülüyor..

darısı bizim ortalamanın altında olanların başına...

bizimkiler türban giyerek dipleri zorluyor zaten..

sorun, türk erkeklerinde..

türbanlıları bile beğeniyor..

kokuyorlar yahu !

o nasıl burun böyle !
isterse katili olabileceğim kızdır.

(bkz: sikerek öldürmek)
toplu intiharlar başlamasa bari kızı görünce.
en yakın sürede tedavi olup iyileşmesini umut ediyoruz.
bi insan 3 defa intihara kalkışıp ölemediyse, adriana lima olsa o salaklıkla bi değeri yok gözümde.
inşallah mentalitesi yakın zamanda düzelir dediğim kızcağız. bazıları da türk kızlarına laf atıyor. türk kızlarına kurban ol lan sen. kendin nesin de ne bekliyosun hödük derler adama. dış görünüşe baka baka cok sikildiniz, hak ediyorsunuz.
Manyak mı lan bu? intihar edeceğine Türkiye'ye gelsin, rejim değiştirip kraliçe ilan edenler çıkar.
ilginç . hakkınızı helal edin.
bi halt beceremeyen sürtük Seni.

bu intihar ettiyse biz nefes almayalım dedirtir.
ben ingiltere de yaşıyorum ve bu konu da benzer örnek çok.

Bu kızın durumu basına yansıyanı.

burada özellikle londra bölgesi ve çevresinde kızlar, essex kızları (essex girls) ve şehir kızları (city girls) olarak ikiye ayrılır.

Essex kızları çok süslü ve alımlı olmak mücadelesi verirler çünkü bu kızları orta sınıf gelir grubundadır.
City kızları ise çok zengin kızlardır ve alımlı ve bakımlı olurlar, çirkin bile olsa city kızı her zaman alımlıdır mantığı vardır.

Bu iki kız grubu televizyonlarda yarışmalara bile konu oldular o derece ciddi bir durumdur.

Sokakta yürüyen bir kıza baktığınız da nerede olursanız olun veya hangi semtte olursanız olun o kıza baktığınız essex mi, city mi anlarsınız.

Yürüyüşleri, çanta tutuşları, saç stilleri ve renkleri, duruşları ve konuşmaları kıyafet ve giyim tarzları her durumda bu grupları belirgin hale getirir.

hangi kız grubu olursa olsun hepsinin bir ortak noktası vardır ki o asla değişmez. Hepsinin evini bok götürür o derece pis ve dağınıktırlar.

Ama sokağa çıktıklarında özellikle türk erkeklerinin ilk tepkisi "çüş, bu ne amk," yada "ba nasıl karı lan" olabilir o derece çekicidirler.

Şimdi bunları neden yazdım. şunun için.

bu iki kız grubu içindeki kıran kırana geçen yarışma yüzünden "ben çirkinim" sebebi ile intihar vakası, psikolojik sorunlar çok olmuştur.

bu habere konu kız bir essex kızıdır.

Essex ingilterede oldukça büyük bir bölgeye verilen addır.
psikiatride ilgi çekmek için yapılan intihar girişimleri vardır. genelde dişiler yapar. bunlardan biri diye düşünüyorum. bunu eşinden beklediği ilgiyi görmeyen kadınlar da yapar mesela.

ruh hastası diyorum ben.