bugün

hayata dair iç burkan detaylar

Abi biz ne zaman rahat bir nefes alıcaz? Bitmiyor arkadaş hayatın sıkıntısı çilesi bitmiyor. Köpek gibi calisip iyi bi lise kazandım, lisede hayatımın en güzel yıllarını dersanelerde kütüphanelerde geçirdim, 3 yıl usanmadan fitness yaptım övüneceğim bir vücuda sahip oldum derken universite kazanmak icin sporu bıraktım bütün emegim boşa gitti. En sonunda hukuk fakultesini kazandım. Iyi dedim biraz rahatlarız. Ama yok arkadaş hayatımın çogu dönemin yaşadıgım stresi yine yasıyorum. Üstelik bu kez hiç yasamadigim bi stresi sınıfı gecme çilesiyle bogusuyorum be basarili oldugumds söylenemez. Aileme de bisey anlatamıyorum. Avukat olacagım, diye ne hayallerle geldim universiteye. Yalan yok fazla idealist bir insan degilimdir. Guzel paralar kazanıp rahat bir hayat yasamaktı amacım. Ama şuan yemin ediyorum. Parası bir yana polis olmak istiyorum. Bu kadar alengirli işle uğraşmak istemiyorum. Fakültedeki insan tiplerini görünce bölümden daha çok tiksiniyorum. O kadar samimiyetsiz bir ortam ki çıkar peşinde insanlar vs. 12-13 yıldır okulla boğusuyorum rahat bir hayat için 12-13 yıldır uğraşıyorum. Üstelik 19 yaşındayım. Hayatımın yarisindan fazlası okulda gecti. Ne icin para, saygınlık, refah, makam? Değer mi peki bilemiyorum. Sadece içim buruk.