bugün

hacker olmak isteyenlere tavsiyeler

Öncelikle burayı okuyarak hacker olma peşindeysen hiç başlama bile. He ama zaten belirli bi seviyedeysen, php botlarından, C# arkaplan servisleri gibi programlarla bile hack yapılabilir. Yaptığın alana, platforma göre değişkenlik gösterir. Kapalı devre bi trafik ışığına uzatma kablosu ile kısa devre yapıp açıp kapamak gibi şeyler fiziksel hack iken, tamamen sanalda olan tarafı da var bir de. Aaıl hacker ikisini de yapabilendir. insanlar, en büyük güvenlik açığıdır. insanlar hacklenir ve sanal ortamda bu açıklar sayesinde bilgi edinilir. Bunlar dışında programlama dillerini kasın. iyibir yazılımcı ne kadar çevresine söylemese de her zaman iyi bir hacker dır. Sadece Windows gibi tekil işletim sistemleri üzerinde durmayın. Hele ki amacınız hack ise Kali Linux, Backtrack, forensics olaraktan NowSecure-Forensics in Santoku Linux gibi Unix türevi işletim sistemleri gayet iyi olacaktır. Farklı perspektiflerden bakabilmeniz açısından. Analitik düşinmek önemli, bunu da yazılım kasarken geliştirmiş olursunuz zaten. Remote Administration Tool (rat) lar ile de hack yapabilirsin ama Rat, hazıra konmak (bence) gibi olduğundan ben bunu hackten saymıyorum. Amacın zarar vermek olmadığı sürece şans senden yana olur. Ama hack işinde (!) işini şansa bırakmamalısın. Sistematik ve belirli bir plan çerçevesinde olunmalı. iz bırakmamalı, veya izini kaybettirebilmelisin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar