bugün

sözlük yazarlarının itirafları

sevgilimden ayrılacaktım hala ayrılmayı beceremedim. ayrıca ailem ve yakın arkadaşlarım dahil kimse sevgilim olduğunu bilmiyor. sevgilim evlenmeyi düşünüyor benimle bense yakın dönemde terk edip kendi milletimden olan insanlarla takılmak daha doğrusu evlenmeyi düşünüyorum. **
üniversite derslerini 7 dönemde bitirdim ama ailem ve bazı arkadaşlarım uzatma ihtimalim olduğunu sanıyor.
yüksek lisans yapmayacağım zannediyor çevremdeki herkes ama ben fırıl fırıl yurtdışı yüksek lisans burs olanaklarını araştırıyorum.
mesleğe başlamadım daha ama babam ve annem arabanı ne zaman alacaksın diye soruyor. ama benim yaşadığım şehirden gitmek istediğimi bilmiyorlar.
ablamlar ve kuzenlerim bul birini düğününde oynayalım diyorlar birinin olduğunu bilmiyorlar.
annem hiç param olmadığını ve benim çok fakir olduğumu düşünüyor ama benim kendimi bir-iki yıl garantiye aldığımı bilmiyor.

vay anasını ne içten pazarlıklı bir pislikmişim de haberim yokmuş .ama yinede kimseye zararım yok çok şükür.
hayat şartları bunları yaptıran aslında.
hayatta ne yaparsan yap kendin sorumlu olursan böyle salak işler içerisinde oluyorsun.

ama sevgili sözlük sevgili terk etme konusunda gel-gitlerim var.