bugün

diş beyazlatma tavsiyeleri

sağdan soldan duyulan tavsiyelerdir.
ama durun-! size yol göstereceğim.
sağdan soldan değil,sözlükden bir user tavsiyesi.
şimdi o kimyasal florur içeren macununu yere bırak-ma,yanda yatır-ma,çöpe at-!
neyse geçtim tarife,bak dudağını oynatarak oku bunu,dilin içeride kıvrılsın dişlerine çarpsın ki şapanak seslerini alayım.

a a bak başına gelecek sorunları hiç bir şekilde kabul etmem-!

uyarılar-!!!

öncelikle diş eti rahatsızlığı olanlar ve diş etleri zayıf olanlar bulaşmasın,kapat başlığı.
sonraları soft bir diş fırçası olmayanlarda temin etsin bi yerlerden,laga luga yapma kardeşim.

şimdi gidiyorsun bir aktara veya süper-hiper markete git git korkma yemezler.
usulca baharat reyonunu bulup eğildin mi oralardan karbonatı arayıp buluyorsun,hadi bakalım buldun iyisin.
şimdi oralarda bir yerlerde himalaya tuzu olacak,onu da al yanına bak her şey çok güzel olacak.
hadi bir de elma sirkesi avına çıkalım. sor,soruştur bul hemen. zaman daralıyor.
market kalabalıklaşıyor bak elindekilere, kasaya yönel hemen.
a a o da ne-! kasada bir bayan kasiyer sana bakıp sırıtıyor,aldanma annem içindi de sende sırıt ki belki ayarlarsın.

hey sen aktara giden vatandaş.
sende bizdensin usulca aktara yaklaşıp usturuplu bir dil ile;
-abi/abla himalaya tuzu ile karbonatın var mı ? diye bir iliş bakalım.
ha yokmu ? yok ise o aktara bir daha uğrama ki batsın.

özet mi geçeyim bilader ?
-geçeyim ne demek,öptüm çok.

şimdi baktın mı bana,baktın.

-ağzı kapalı bir kap. kahvaltılık tarzı bir kap tercihimdir.
- 2 paket karbonat,göz kararı kullanan arkadaşlarım yemek kaşığının 4/3'ü kadar makul.
-elma sirkesi,1 yemek kaşığı kadar.
-himalaya tuzu mu dedin 1 çay kaşığı kadar.

şimdi bu malzemleri kaba aldın diş fırçası ile güzelce karıştırdın mı guzel kardeşim.
kabın içerisinde sistematik bir şekilde baloncuklar ve kıpırdanmalar göreceksin,korkma sadece elma sirkesi.

son aşama-!
hadi hadi banyoda ayna karşısına geç, göz göze gel bakalım.
tamammm-! geç çok yakışıklısın.

yumuşak diş fırçanı daldır bakalım,karışımdan al biraz çekinme al oğlum al.
burada çok nazik ol mineye zarar verme,babası abisi felan vardır,neme lazım.. başına iş alırsın.

dikkat edilecek esanslar,esaslar mıydı-!

1-en az 7 gün kullan,gün de 1 kez olmak kaydı ile,sabah akşam felan yok bak düzgün oku.
2-fırça darbelerini sertleştirme,ne bu celal ? nazik ve istanbul beyfendisi gibi ol.
3-tadına aldanma,alışırsın.kusma sık kendini.
4-kapalı kap şart,unutma uçar.

kendimden esaslar-!

1- 25 yaşındayım, 10 yıldır sıgara içiyorum. sigara içenler için işler biraz zor.
2- 2.ayımdayım,herşey gayet güzel ilerliyor.inci gibi dişler gün yüzüne çıkıyor.
3- diş macunu için ayrılan para cebimde kalıyor.o para ile markete gidip çekinmeden ve ibnece çok rahat bir şekilde sırıtıp,bakkal
amcadan 1 paket sıgara alıyorum.

hadi bitirdimmm-!

dişlerinize bakın,gülün eğlenin.
aa bak eksileyen vatandaşlar olacaktır elbetde,sende bizdensin ama bu da sana gelsin,umuyorum yemek yerken orana burana ketcap mayonez sıçratıp sileyim derken de bulaştırıp sağında solunda leke ile dolaşırsın.
o leke de çıkmaz ise ben burda ibne gibi sırıtıyor olacağım unutma.