filmler ve filimler

Oluşumlarının temel mantığı amacı eleştirmek olan kurumun en ufak bir eleştiriyi kabul etmeyen küfürbazların edepsizlerin olduğu oluşum. Geçen gün facebook hesaplarında kendi bir bok sanan fox diye hitap ettiğimiz kişi vermiş küfürü oluşumu eleştirenlere fox 30 yaşında falan var. Eleştiri sebebi de premium olayını çıkarmaları. Şimdi bakın Ucuz veya değil sorun parası da değil. Bu premium olayının çok ama çok erken olması. Youtube kanalı yüzbin olmamış. Adam akıllı bir kitleye sahip değilsin. Ne bu acele bak yaptığınız işi kimse yapmıyor. Bir durun kaldı ki şuana kadar izlediğim parodilere çok güldüğüm hani bu iyimiş dediğim parodi bir elin parmağını geçmez. Tamam güzel birşey yapıyorsunuz eyvallah türünüzün tek örneğisiniz eyvallah ama çokta iyi değilsiniz. Emeğinizin karşılığını da almak isteyeceksiniz hak veriyorum. Ama size en ufak bir eleştiride bulunanlara böyle dümdüz gideceksiniz hiç girmeyin bu işe. Adam sanki bir bok yapıyorlarmış gibi olmazsa olmazlarmış gibi fox efendi ki tekrar söylüyorum adam 30 falan takipçilere siktirin gidin diyor. Bu kadar küstahça daha neler yazmıştı şimdi silinmiş galiba lan olum sizin amacınız eleştirmek. Adamlar size şiddetli önermiyoruz da dava açtı falan. Neyse ben artık kendilerini takip etmiyorum ha çokta siklerinde miyim tabi ki değilim onlarında benim sikimde olmadığı gibi. Buradan gerçekten kendilerini kınıyorum. Özellikle fox u. Bir kaç lafımda takipçilerin ne kadar kaşarlanmış millet adam orada Ağza alınmayacak laflar söylemiş şahsen ben okurken rahatsız oldum. Millet
Helal fox daşşağını yiyim fox döktürmüş yine fox diye yalakalık yapmışlar. Biride çıkıp fox Tamam haklısınız belki ama çok ayıp olmadımı dememiş.

Filmleri eleştirmek için oluşan oluşum ama kendilerine karşı en ufak bir eleştiride küfürü basan oluşum

Benim için filimdir. Ayrıca şiddetle önermiyorum.