bugün

Az önce youtube da denk geldiğim parodi film eleştirme kanalı yada filim. interstellar ı eleştirisine denk geldim eğlendim kahkaha attım. Seslendirenin ses tonu çok güzel. Sanırım iyi filmlere "Film" kötü filmlere "Filim" diyor.
(bkz: eleştirel parodi)
yaklaşık bir aydır takip ettiğim youtube kanalı , eleştirsel parodiye türkiyede kalite kazandırmış gençlerdir başarılarının devamını diliyoruz. o komik sesli arkadaş gladyatör veya hitman eleştiriside yapın la .

edit: https://www.facebook.com/FilmlerVeFilimler/ elemanlar burdanda film ve filim ayrımı yapıyorlar tavsiye edilir.
filmlerin alacağı versus.
hesapları edilen şikayetlerden ötürü kapatılmış. Eli şikayet butonuna gidenleri esefle kınıyorum.
parodinin amına koyan oluşumdur.
fena değil.
patlar gider bu adamlar.
film parodileri insanı güldürmekten çıldırtır. özellikle spiderman ve geym of bizans eleştirel parodisi. üstteki yazarın dediği gibi patlar gider bu adamlar.
On numara kanal, tavsiye ederim.
Favorim evin sensin eleştirel parodisi.
neden popüler olmadığını anlamadigim , iyi işler yapan parodi kanalı.
seslendirmenin ve yapılan eleştirilerin yerinde olduğu youtube kanalı. belli ki bayağı sevilmiş ve sevilecek gibi görünüyorlar. umarım daha fazla video yüklerler.
ileride çok büyük yerlere gelecek olan youtube kanalıdır.
Artık web sitesi de olan youtube kanalı. Ayrıca parodileri paralı yapmışlar. Umarım daha iyi yerlere gelirler.
fikir olarak screen junkies kanalından aparılmış olsa da oldukça başarılı ve kaliteli bir youtube kanalı. sik kafalı ergenlerin youtube fenomeni olduğu bir ülkede hak ettikleri değeri göremiyorlar. yakında dizilerle ilgili bir kanal daha çıkaracaklar. bir yabancı dizi tutkunu olarak merakla bekliyorum.
fox reyis olduğu sürece başarılı olacak bir oluşumdur. Esprileri anlamlı kılan o adamın tonu ve sesi
Oluşumlarının temel mantığı amacı eleştirmek olan kurumun en ufak bir eleştiriyi kabul etmeyen küfürbazların edepsizlerin olduğu oluşum. Geçen gün facebook hesaplarında kendi bir bok sanan fox diye hitap ettiğimiz kişi vermiş küfürü oluşumu eleştirenlere fox 30 yaşında falan var. Eleştiri sebebi de premium olayını çıkarmaları. Şimdi bakın Ucuz veya değil sorun parası da değil. Bu premium olayının çok ama çok erken olması. Youtube kanalı yüzbin olmamış. Adam akıllı bir kitleye sahip değilsin. Ne bu acele bak yaptığınız işi kimse yapmıyor. Bir durun kaldı ki şuana kadar izlediğim parodilere çok güldüğüm hani bu iyimiş dediğim parodi bir elin parmağını geçmez. Tamam güzel birşey yapıyorsunuz eyvallah türünüzün tek örneğisiniz eyvallah ama çokta iyi değilsiniz. Emeğinizin karşılığını da almak isteyeceksiniz hak veriyorum. Ama size en ufak bir eleştiride bulunanlara böyle dümdüz gideceksiniz hiç girmeyin bu işe. Adam sanki bir bok yapıyorlarmış gibi olmazsa olmazlarmış gibi fox efendi ki tekrar söylüyorum adam 30 falan takipçilere siktirin gidin diyor. Bu kadar küstahça daha neler yazmıştı şimdi silinmiş galiba lan olum sizin amacınız eleştirmek. Adamlar size şiddetli önermiyoruz da dava açtı falan. Neyse ben artık kendilerini takip etmiyorum ha çokta siklerinde miyim tabi ki değilim onlarında benim sikimde olmadığı gibi. Buradan gerçekten kendilerini kınıyorum. Özellikle fox u. Bir kaç lafımda takipçilerin ne kadar kaşarlanmış millet adam orada Ağza alınmayacak laflar söylemiş şahsen ben okurken rahatsız oldum. Millet
Helal fox daşşağını yiyim fox döktürmüş yine fox diye yalakalık yapmışlar. Biride çıkıp fox Tamam haklısınız belki ama çok ayıp olmadımı dememiş.

Filmleri eleştirmek için oluşan oluşum ama kendilerine karşı en ufak bir eleştiride küfürü basan oluşum

Benim için filimdir. Ayrıca şiddetle önermiyorum.
1.sezon finalinde deadpool gibi bir parodi filmine parodi çekmemek için sıçıp sivayan grup.

Onermiyoruz serisi çok daha güzeldi.
Türkiye de ki ilk parado film oluşumu olduğunu tahmin ediyorum. Komik senaryosuyla ve eğlenceli anlatıcısıyla beğenimi kazanmıştır. Zaman kaybı olacak filmleri bizim için elemektedirler ve bir kısım yapımcılarla da davalık oldular.

1990 öncesi filmler içinde parado çekseler süper olurdu.

Ayrıca iyi film izlemek istiyorsanız: http://www.unutulmazfilmler.co var.
Dünya kadar boş beleş kanalın yanında Youtube Türkiye için en orjinal içerik üreticilerden biridir.
https://www.filmlervefilimler.com/

ayrıca

https://www.filmlervefilimler.com/

ve de

https://www.facebook.com/FilmlerVeFilimler/

çeşitli filmlerin mantık hatalarını, senaryo boşluklarını, klişelerini eleştiren; eleştirdiği kadar da eğer övülecek bir noktası varsa öven, bir yerden beslenmeyen, tamamen aslında "son tüketicinin" fikirlerini yansıttığını (şahsen) düşündüğüm, sevilesi, öpülesi, şekerli sıcak suyla yumuşatılıp pamukta yeşillendirilesi bir oluşumdur kendileri.

Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki bu oluşum sizi gülmekten sıçtırtmaz. keyifli vakit geçirmeniz de tamamen size bağlıdır. bence güzel bir oluşumdur. samimidir. kalitelidir. en azından orijinaldir. şiddetle tavsiye edilir. bir doz alın. zaten bağımlısı olacaksınız.
5 6 dakika dünya stresinden uzak kahkaha ve eleştiri karışımı bir şeyler izlemek için ideal youtube kanalı. fox yüzünü göstermeden önce bence daha iyiydi. esrarengizlik bir merak uyandırıyordu. halen gideri vardır efendim, izleyiniz.
izlerken gerçekten güldürebilen YouTube kanalı. Eleştiri tarzları ise çok hoş. Böyle devam etmeleri dileğiyle.
Para hırsı gözlerini bürüdüklerinden beri güldürmüyor.
Zenginler ve fakirler.