bugün

prozac

pozitif etkilerini gordugum guzel ssri.
buradan okuyup ilaca baslamaya karar vereceklere, saglik sektorunde olan biri olarak, bir seyler soylemek istiyorum;
oncelikle bu ilac sizi butun dertlerinizden arindirmayacak, sorunlarinizin vucudunuzda biraktigi etkileri azaltabilir veya azaltmayabilir.
ilaclar kisilerde farkli etkiler gosterir, eger yarar goremiyorsaniz baska ilaca gecersiniz.
zor donemlerden gectigim donemde, derslerde kesinlikle baska seyler dusunuyordum, daliyordum, asiri mutsuzdum, uyku problemim cok ciddilesmeye baslamisti vs. prozac kullanmaya karar verdim.
her gun kahvaltiyla beraber kullandim, ilk zamanlar biraz mide bulantisi yapti 1 ay icinde gecti.
antideprasanlarin etkisi 1 ay sonra ortaya cikiyor bu arada, polikliniklere 2 hafta kullandim biraktim diye gelen cok hasta var.

su an uyku problemim yok gibi, kesinlikle odaklanabiliyorum artik, kendine guvenim cok artti diyebilirim zaten anksiyolitik etkisi de var. herhangi bir yan etkisi yok diyebilirim. bu tarz ilaclari kullanirken alkol fazla almamaya dikkat etmeniz gerekiyor bunu herkes biliyor gibi. ayrica 6 ay kullanmaniz gerekiyor en az.

bana gore, sorunlarinizla mucadele ederken kullanabileceginiz guzel bir ilac.