bugün

intihar eğilimini tetikleyen antidepresan.
hiç bir halta yaramaz. Özellikle yirmi beş yaş altında ergenlik sorunlarında kesinlikle kullanılmamalidir. Bu ilaç antidepresan larin en sinsi olanıdır. Aynı lustral gibi sizi depresyon moduna Buhran modjna sokar. Asla devamı için iyi ilaç değildir. Bu ilacın asıl ise yaradığını yer böyle gerçekten derdi olan misal eşinden aldatilarak boşanmış isinden kovulmuş çocuğu trafik kazasında sakat kalmış devletten haciz yemiş bilmem ne yani bu tür çok ağır durumlarda kullanılır ki kişi kendini Daha hafif depresif hissetsin. Ancak siz en ufak şeyde giderseniz psikolog size bu ilaçları Kitler. Uzak durun.

Melisa ve papatya çayı daha iyidir.
hiç bi boka yaramayan ilaç. günde iki kere alıyorum 1 hafta almasam yine bi değişiklik olmuyor. nası ilaç lan bu. etki için süre lazım demeyin 6-7 aydır kullanıyorum.
tamamen fesat düşünmemeyi, dedikodu yapmamayı ve hicbirseyi siklememeyi öğreten ilaç.
(bkz: prozac/#26023686)

1 yıl sonra gelen edit. bırakalı yaklaşık 6 ay oldu. Bıraktığınızdan itibaren eskiden nasıl biriyseniz ona dönüyorsunuz. Ben yine eskisi gibi agresifim. Ama o tehlikeli dönemleri atlattım diyebilirim. Geriye bir agresiflik kaldı.
Yan etkileri geçti. Kullandığımda 10 kilo birden vermiştim. Ağzıma lokma koymama izin vermiyordu. Bıraktıktan sonra 10 kiloyu +3 kiloyla birden aldım. Eski entryimde belirttiğim gibi, sakın zayıflamak için falan içmeyin bayanlar veya beyler. Zira fazlasıyla kilo aldırıyor sonrasında. Şimdilik 3 kilosunu verebildim. Zira daha vermem lazım. 10 kilo kadar.

Onun dışında başka değişen bir şey olmadı.

Bu günceye göre karar verin. ama doktor yazmadan sakın almayın.
2 ay kullanıp uyutmadığı,daha beter depresyona soktuğu için bıraktığım ilaç.bıraktıktan sonra bile unutkanlık devam etti.en güzel yanı pms gerginliğini yok etmesi.
Herkesin fizyolojik işleyişi farklı olduğu için farklı etkiler görülebiliyor bana felaket baş agrisi yapiyor iştahimi acti balık gibi bos bos bakiyorsun düşünuyormus gibi duruyorsun ama hic bir sey düsündugun yok mallaştırıyor deyim yerindeyse daha öncede kullandım ama hic boyle olmamistim tatli bir bosvermislik var ve rahatsiz edici.
(bkz: antidepresan)
(bkz: uyuşturucu)
bi nervium değil.
Bir zamanlar alti kutu kadar kullanmistim.

Bir arkadasima biraktim dediginde oh be kizim kendine geldin resmen neydi o halin ole gibi biseler demisti. Bilmiyorum ne kadar dogrudur.
ilk üç kullanımdan sonra, ilk gün ki etkiyi yaratmadığını düşündüğüm için kutunun tamamını yutmama sebep olan ilaç. Aradan 3 ay geçti hala arada ellerim titriyo bulaşmayın derim.
Bırakması kolay, pek çok antidepresan gibi yoksunluk sendromu çektirmeyen, vucuda seratonin salgılatma prensibine dayanan antidepresan. Amerika'da reçetesiz satılır ve düzenli kullanımda 5-10 kg kaybedilmesine sebep olur. Bu sebeple de çok popülerdir.
Fluoksetin hidroklorür içerikli ilaç.
pozitif etkilerini gordugum guzel ssri.
buradan okuyup ilaca baslamaya karar vereceklere, saglik sektorunde olan biri olarak, bir seyler soylemek istiyorum;
oncelikle bu ilac sizi butun dertlerinizden arindirmayacak, sorunlarinizin vucudunuzda biraktigi etkileri azaltabilir veya azaltmayabilir.
ilaclar kisilerde farkli etkiler gosterir, eger yarar goremiyorsaniz baska ilaca gecersiniz.
zor donemlerden gectigim donemde, derslerde kesinlikle baska seyler dusunuyordum, daliyordum, asiri mutsuzdum, uyku problemim cok ciddilesmeye baslamisti vs. prozac kullanmaya karar verdim.
her gun kahvaltiyla beraber kullandim, ilk zamanlar biraz mide bulantisi yapti 1 ay icinde gecti.
antideprasanlarin etkisi 1 ay sonra ortaya cikiyor bu arada, polikliniklere 2 hafta kullandim biraktim diye gelen cok hasta var.

su an uyku problemim yok gibi, kesinlikle odaklanabiliyorum artik, kendine guvenim cok artti diyebilirim zaten anksiyolitik etkisi de var. herhangi bir yan etkisi yok diyebilirim. bu tarz ilaclari kullanirken alkol fazla almamaya dikkat etmeniz gerekiyor bunu herkes biliyor gibi. ayrica 6 ay kullanmaniz gerekiyor en az.

bana gore, sorunlarinizla mucadele ederken kullanabileceginiz guzel bir ilac.
Almayın.

Ehehehehe

Beyler kısır yapıyor.
öncelikle (bkz: prozac nation)
sonralıkla son derece tıbbi ve bir o kadar da subjektif bir entry geliyor. sonra uyarmadı olmasın.

--tıbbi ve subjektif bir entry geliyor--

Prozac bir SSRI * grubu antidepresan olup; fluoksetin içerir. Cillop gibi bir ilaçtır. Neden? çünkü antidepresan olup kilo aldırmayan ayrıca antidepresan olup uyku yapmayan nadide ilaçlardandır. 1 ayın sonunda çiçek gibi olursunuz. hani 'dünya yanıyor' deseler, 'hmm. peki' deyip geçecek şekilde. ya da kötü bir olay olduğunda olaya üzülmeniz gerektiğini geçmiş tecrübelerinizle bildiğiniz halde üzülme ve ağlama ihtiyacının olmaması gibi. yani 'evet. çok kötü bir durum.' diyorsunuz ama buna üzülemiyorsunuz. tam olarak kullanmayan bilemez sanırım bahsettiğim şeyi ama bakın az önceki tanımım cuk oturdu yani bu ilaç için. hayatımın 2 farklı döneminde kullandım. son derece de işe yaradı. ciddi tek yan etkisi libido azalmasıdır. onun da önem sıralaması kişiden kişiye veyahut kişinin anki duygu durumunun ciddiyetine göre değişir. ha şunu da belirtmek gerekir ki prozac dahil tüm antidepresanlar en erken 1 ayda etkisini gösterir ve 6 aydan önce bırakılmaması gerekir.

--tıbbi ve subjektif bir entry geldi--
Mutluluk hapı diye anılan ancak hiçbir mutluluk sağlamayan miğde bulantısı yapan ilaç. Kilo vermeyi sağlar yaptığı iştahsızlık sayesinde. Onun dışında bulunan hiçbir yan etkisi bende tesir etmedi. Olumlu olumsuz pek bir şeyini görmedim. Genellikle psikiyatriste giden herkese veriyorlar bu depresanı
herkesin farklı yan etkileri deneyimlediği ilaç *.roaccutanekullanmış biri olarak söylüyorum roaccutane'da bu kadar yan etki yok.

kullanmayı düşündüğüm için bu ilacı kullanan ve sallamadan net bilgi verebilecek yazarlardan mesaj bekliyorum.
kullananlarda ciddi şekilde intihar isteği oluşturduğunu duyduğum ilaçtır.

yaptığım kullanıcı araştırmalarının büyük bir çoğunluğu kullanılmaması gerektiği yönünde fikir beyan etmiştir.
yan etkilerinden kurtulamadığım ilaç. çok fena başımı ağrıtıyor. ama yinede işe yarayan ilaç.
bugün gittiğim psikiyatristin bana yazmış olduğu ilaç. Öfke patlamaları yaşıyorum ve önüne geçemiyorum her birini anlattım adama. üç hafta sonra tekrar çağırdı bilemiyorum almalı mıyım almamalı mıyım fakat çok yıprandığımı hissediyorum. Hayatımda ilk defa böyle bir ilaç kullanacağım. korkuyorum da. Çalışıyorum, tez yazıyorum. Uyuşuk gibi gezmek istemiyorum. umarım böyle bir etkisi yoktur. istediğim tek şey öfkem yüzünden kendime ve çevreme zarar vermekten kurtulmak. Bir kriz anı gibi. Gözüm hiçbir şeyi görmüyor. Nefesimi kontrol edemiyorum patlayacak gibi oluyorum kelimelerim birbirine giriyor. Bu ilaç hakkında bilgisi olan uzman biri bana mesaj atsın lütfen. Üniversite hastanesinde geçiştirmek için yazılmadığından emin olmak istiyorum..
yaratacılığa büyük katkı sağlayan icat.

bu basit gibi görünen antidepresan sayesinde ya da yüzünden mi desem, ilginç rüyalar görüyorum iç organ fetişisti hemşireler marketten fırça yiyen yıldız Tilbe ve da birçokları.

eğer senaryo işiyle ilgilenenler varsa bilhassa bilgilendirmek isterim ki şahane bir şey, benim için değil tabi siz sanat adamları için.
ben normal rüyalar istiyorum artık.
içerik bulunamadı.
obsesif kompulsif bozukluk teshisiyle doktorum verdi bana bu zimbirtiyi. baslangicta 1 tane iciyordum 20 mg; sonrasında 2'ye cikardik. bana cok iyi geldi acikcasi, sakinlestim. zamanim cok verimli geciyor. yaklasik 4-5 aydir kullanıyorum; cok sey atlattim, eski halimle kendimi oldurecegim olaylar bunlar genelde; fakat artik umursamiyorum pek. sadece eski sevgilimi ozletti bana, duygusallastim biraz. yanimda olsa da sarilsam bir diyorum ara sira. sacma geliyor, cunku oyle. umrumda mi? degil.
Bi Lustral değildir. Fakat doktorunuzu dinleyin.