sözlük yazarlarının itirafları

Oyle seyler söylüyor ki bana sanarsiniz ki ailem (ki onu cok severlerdi) bizi ayırmış . hala bu kafada olmasi beni rahatsiz etti. Bir insan bir gram ilerlemez mi. Ben aileme anlatmisim kötüleşmişim yüzüğü takmamisim. Abim ole yapmis ablam bole yapmış. Hic ya adam madur bildigin. Yazık demek kendini göremiyor. Bize defalarca şans verdim. Ayrildiktan sonra yeniden biraraya gelip her sey duzelmeye baslamisken yuzugu yeniden takmam icin bana ya takarsin ya da bana geri ver demicekti mesela dicekti ki hayatim parmagndan hic cikarma öyle oldu böyle oldu, boşver birdaha ayrilmayalim. Öküzün önde gideni. Meseleler hep canım kirilmani istemedim kiyamam da bitecekken birbririmize girdik neden? Cunku malın önde gideni. Her gorusmemizde acaba yeniden olur mu dusuncesinin kiyisinda bile gezdirmedi beni. Laf soz aglat kir .onlar ne agir sözlerdi. Ne agir seylerdi. Hirpaladi hirpaladi hirpaladi.. Heryerimi morartti ama abarttigima kendini inandirdi(hayal dunyasi genistir, kendini aklayacak bir yol mutlaka bulur) Simdi bu kdr sure sevgi beslemeye devam ettiysem o benim daha once boyle bir şeyi yasamamis olmamdan. Benim kendi duygularima verdigim değerden. Kac gündür suçlayıcı aşağılayıcı mesajlar atiyor . tek cevap verdim ' hayal dunyasinda yasayip sucu uzerinden atmak için bahaneler görmeye baslamani üzüntüne veriyorum, yeni hayatinda mutluluklar' yine kışkırtıcı rahatsiz edici hicbir sey soylemedim. Gercekten kendini inandirdigi ve beni kotuledigi yalanlarini saygisizliklarini o baskisini ve gercekten insanin sinir sistemini yerle bir eden konuşmalarını hickimse cekmez. Evet, bitti.o bag koptu, o aşk bitti. Hissetmiyorum. Kalbimi hissedemez hale getirdi. Yine de kötü olsun istemem .neden isteyeyim ki zaten banane amk.