bugün

direksiyon sınavı

e ehliyet alacagim icin ne olur ne olmaz dedim babam pikap aliyor degistiriyor paso belli olmaz dedim gittim en iyisi e alayim dedim almaz olaydim amk verdiler bana eski pusku ivecolardan vites kolu var allaha emanet neyse surus egitimi aldim biliyom dedim bi kere girdim egitime ondada biraz parkta sikinti yasadim onu sinavda hallederler dediler bende dedim ne olur olmaz abi sende gel bisi olursa kas goz yaparsin caktirmadan felan neyse sinav gunu geldi catti hersey iyi hos tam park yapacam bi an heyecan basti gozetmen kari yok soyle boyle dedi neyse arka arka geliyorum arkadaki dubayi goremiyorum tam girdim felan abim panik ataktir gel gel dur dedi gozetmen kari demesin mi disardan mudahale var felan kontagi kapattirdilar in asagi dediler bu kadar yeterli dediler felan baya bi moralim sikildi o an abime catiyorum yok olacak gibi degil kurulla konusuyorum soyle boyle yapmayin ise girecem diye palavralar felan duygu somurusu yaptim cok umutlanma ama bakariz dediler bi an sevindim baya olur diye pazartesini bekle bekle gecmiyor zaman amk aradim kursu neyse pazartesi dediler tek sen kaldin sinavdan amk en cokta o.koydu bana deli oldum bian amk boyl isin felan biladere sovup sayiyorum paso . bidaha girecektim sinava ama bu seferde 250 lira ayriten girdi cok fena soktular anlayacaginiz .