bugün

cepteteb

görüşmeye erkek göndermeleri ve gelen erkeğin de kibarlıktan uzak kaba saba bir erkek olması hiç hoş değildi. sözlükten bulduk sizi dediğimde sözlükte her yazanı yapıyor musunuz gibi bir soruyla karşılaştım dilim tutuldu resmen. bir de sunduğu hizmetin özelliklerini, faydalarını diğerlerinden farklarını anlatmak yerine powerbank ın nasıl kullanılacağını anlattı başvuru yapmamın tek sebebinin powerbank olduğunu anlamış olacak ki.*

hediye olarak powerbank vermeleri gerçekten çok hoş iyi düşünmüşler. ayrıca verdikleri kartın son kullanma tarihini de doğum tarihine göre ayarlamışlar küçük çocuklar gibi sevindim çok hoşuma gitti. vadesiz hesaba günlük faiz işliyormuş iyi mi kötü mü pek anlamadım faiz bana göre değil ama faizin sıkıntı olmadığı kişiler açısından oldukça avantajlı olduğu aşikar. internet alışverişlerinde para iadesi yapıyorlar ama kullanmadığım için bilemiyorum. en önemlisi ücret almamaları zaten söylemeye gerek yok.

bir süredir enpara.com kullanıcısıyım ve cepteteb bana çok karmaşık geldi enpara nın basit ve kullanımı kolay arayüzü karşısında. ikisinin de kendine göre avantajları var yüzde yüz memmun olunacak diye bir kural da yok zaten. benim için en önemlisi işlem ücreti olmaması. bu gerçekten büyük nimet benim için.

bu arada powerbank ın ışığı yanıp yanıp sönüyor şarj olduğunu nasıl anlayacağız bilen varsa söylesin müşteri hizmetlerini arayacağım arayamıyorum utandığımdan.*