bugün

termikelin maaş yatırmaması

Dostlar harbi kötü durumdayım. Ve Size ihtiyacım var termikel diye bi firmada çalışıyorum. kurban bayramında maaşımızı yatırmadılar bu adamlar. Patronlarımız çokca da zengin... bu kanal a falan da bunların. Kurban kesmeyi geçtim çocuğuma 5 lira harçlık verecek param yok lan cebimde... Son kalan 3 lirama sabah 2 ekmek aldım... 2 ekmek alıp kredi kartıyla mı ödeyim amk.. ve bu adamlar maaşını vermedikleri işçinin parasıyla kurban kesmiştir kesin... Müslüman takılan tiplerden hacı hocalar... Akşama kadar kanallarında ak parti övülüyor ekonomi süper falan diye ama bizim maaşımızı vermiyorlar... Okul açılcak çocuğa alacak pantolon parası yok. spor ayakkabı alcam bayramda diye söz verdim alamadım. Sen nasıl babasın diyor. Hayır bunlar mayış vermiolar. Tvde kullandıkları şoförlerine 5 aydır ücret ödemiyorlarmış... Hayır insan der bu bayram maaş veremeyeceğim hakkınızı helal edin. O da yok pişkin pişkin gülüyorlar... Sizden yardım istiyorum... Bizim patronlar Ahmet Kaya ile Mustafa Kaya termikelin sahipleri twitter hesapları da bunlar @trmustafakaya @brunoalbero twitterdan #TermikelMaaşVermiyor diye tag açsak... isterseniz termikel maaş diye yazın google yazın haberi çıkar alamadığımız... Onu da evrensel gazetesi yapmış... Bizimkilerin hain dediği...

Akşama kadar kanal a da cnntürke cumhuriyete hürriyete stvye çakarlar kendileri onlar kadar bile değiller. Müslümanız derler bayramda maaş ödemezler Sendika falan da hep patronun yanında hepsi hükümet yanlısı

Yardım edin bi la... Şukulayın uplayın duyurun sesimizi kaç bin kişi çalışıor dua ederiz... Lütfen belki sesimizi duyar utanır da birdaha zor durumda bırakmazlar işçiyi