bugün

devlet bahçeli ne yapmak istiyor

Algı operasyonu yapan akplileri ortaya çıkartan soru.

bahçeli başından beri aynı şeyi söylüyor ama o kadar güzel oynuyorsunuz ki sanki bahçeli her güzel şeyi istemiyor gibi kamuoyuna lanse ediyorsunuz.

ahlaklı bir insan evladı Bahçeli'nin şartlarına rağmen kurulamayan koalisyon için şunu sorar kendine. akp neden bu şartları kabul etmiyor?

bakanlar yargılanacak?

siz değil misiniz bunlar masum diyen. Siz değil misiniz her olayda adalete güvenin diyen. buyrun yargılansınlar. beraat ederlerse ne güzel işte.
Cb anayasal sınırları içine çekilsin?

Bunun esine itiraz ediyorsunuz kardeşim? Anayasa bu ülkenin her türlü güvencesidir. senin yaşama hakkın oy verme hakkın bu yasa ile güvence altına alınır. sen bu haklarından feragt mı ediyorsun ki cb'nin bu anayasal sınırlar içerisinde hareket etmesinden rahatsız oluyorsun?

çözüz süreci sona ersin: e siz değil misiniz hdp meclise girdi şerefsiz bunlar diyen? siz değil misiniz şimdi ağız dolusu chpye söven süreci buzdolabına kaldırdık diyen. en işte ne güzel?

e şartlara bakıyorum.

bunları neden akp kabul etmiyor o zaman. Bu şartları kabul ederseniz MHP sizle koalisyon kuracağım diyor.

ama hiç bir şartı kabul etmeden MHP'ye "ben istemiyorum" yaftası yapıştırıyorsunuz.

aynı adiliği CHP'ye de yaptınız.

allah size ve size oy verenlere bunları bilerek oy verenlere inşallah hesabını soracaktır.
güncel Önemli Başlıklar