bugün

eksi oyu kafaya takan yazar

sözlüğün sanal bir ortam olduğunu unutan yazardır. girdiği her entrynin altına "istediğiniz kadar eksileyin ibneler, umrumda mı" gibi "edit"ler ekleyen türü de ayrıca mevcuttur bu yazarların. umrunda değilse neden yazıyorsun ekliyorsun o editi? senin girdiğin entryler herkes tarafından beğenilecek, artı oylanacak diye bir kural olmadığı için eksi verildiği zaman neden bu kadar yaygara koparılıyor onu da anlamış değilim. hangimiz eksi butonunu kullanmiyoruz? hangimiz eksi almıyoruz? hangimiz eksi oy vermiyoruz? o zaman tamamımız ibneyiz. yazar senin girdiğin entryleri beğenmez, hoşuna gitmez, kendisine ters gelir eksi verir bunun neresi garip kardeşim? ayrıca henüz görmedim artı oy aldığı için şikayet eden yazarı. artı aldığın zaman herkes melek, eksi aldığın zaman herkes ibne saçmalamayalım lütfen. ama ben bu kadar eksi almayı kendime yediremiyorum, eksi almak hayatıma olumsuz etki yapıyor, psikolojimi bozuyor diyorsan yazma abiciğim yazma sadece oku.
bunun dışında "abdullah öcalan, pkk" gibi şerefsiz kişi ve örgütler ile ilgili başlıklara girilen entrylere eksi veren yazar harbiden ibnedir.