bugün

ev araba yazlık ve 5 000 maaş şart diyen kız

etrafında bunların kızlara önerildiğini görmüş, benim neyim eksik diye isyan etmiş kız olması muhtemel. biri ablayı uyarsın, ucuza kapatıyor kendini.

welcome to turkey örneğimizi yapıştıralım hemen:
sene bilmem kaç. arkadaşın evdeyiz. haftasonu mangal olayı. bunlar ailece spordan geçiniyorlar. düzenli gelen haftasonu grupları var. gruptan bi hibino, elemanın tanıdığı bi hatunu nerde görüp takmışsa kafaya, ben buna bi jeep, bi şu bedelde ev, bi de şu kadar aylık para veririm, şurda da yazlık var, tanıştırın beni bunla diye tutturmuş. eleman bozulmuş biraz olaya da, eli mahkum, çevre ortak. teklifi ellerinden geldiğince münasip bi şekilde iletmişler. yanıt tek kelime gelmiş. olay kapanmış. sonradan o mangal partiler dağıldı. hibino aynı kafada devam. böyle baktığı international skalada evler var, çoluklu çocuklu. en son salak herifin aynı taktiği daha çok para kazanma açgözlülüğü ile belediyelerde denediğini, bu kez karşısında çıtır diil kurt sofrası olduğundan, elindeki tüm arazilerin gittiğini, adamı hastanelik ettiklerini, bu kıt zekalı adamın da kendisine yapılanları, dünya şampiyonlukları, tr onuru vs ağlamaları eşliğinde devlete şikayet ettiğini duydum. tam türk hikayesi. belki bir gün filmini çekerler. neyse, biz şimdilik end of story diyelim.