bugün

atatürk ün köy kahvesinde verdiği ibretlik ders

Baştan sona yalan olan ve Atatürkü kötü, zalim göstermek için uydurulmuş bir hikayedir. Atatürk ün nasıl bir lider olduğuyla ilgili bir olay da ben anlatayım o halde.
Yer savarona yatı, Atatürk ün yabancı devlet büyükleri var misafir olarak. O esnada konuklara içecek servisi yapan uşağın ayağı takılır ve yere düşer, tabii elindeki bardaklar içecekler de yere düşer. Atatürk ün sert mizacından dolayı uşağa çok kızacağını düşünen yabancı devlet adamları şok olur çünkü Atatürk aynen şunları söyler.
Ben bu millete her şeyi öğrettim ama bir tek başkalarına uşaklık etmeyi öğretemedim.
Bizler Atatürk ün ilke ve devrimleri ışığında asla kimseye boyun eğmedik kimseye uşak olmadık, özgür olmadıktan sonra ölümü yeğleriz dedik ve bu uğurda binlerce şehit verdik. Ey yazar bozuntusu senin gibi dikkat çekici bir başlık yazıp içeriğinde ise Atatürk e ayar verme çabaların nafile. Senin gibiler Atatürk e bok atar ama gidip sahte müslümanlık yapan arap şeyhlerinin develerinin götünü yağlar. Hadi koçum başka kapıya.