bugün

sözlük yazarlarının itirafları

küfür içerir

--spoiler--
merhaba sevgili sözlük, nefretimi bir yere kusmam lazım.
be izzeti nefsine sabaha karşı operasyon yaptığımın karıları *. siz yazdığınızda ben hep cevap veriyorum da ben yazınca niye cevap alamıyorum. sizin ta amınıza koyayım. kafa derinizi yüzüp göndere çekeyim. frijit olun. sevgiliniz olursa gay olsun sizi bir erkekle aldatsın. sanki sikicez 2 kelime yazıyoruz ona da cevap alamıyoruz. amına koydumun kezbanları. sarhoş bir şekilde radikal islamcı birinin taksisine kusun. otobüsü kaçırın. instagramınız silinsin, bilgisayarınız çöksün. olası balolarda-davetlerde pişti olun, kıyafetiniz defolu çıksın. sağanak yağmura yakalanın, plajda uyuya kalın. pahalı ayakkabınızın topuğu kırılsın, çantanızın kulpu kopsun içindekiler yola saçılsın * eskort evlatları. dünya sizin etrafınızda dönmüyor! uyuz oluyorum yazdığıma cevap alamayınca, iplenmeyince. sen istediğin zaman dertlerinde benim kafamı sikiyorsun, sik de zaten. sorun değil ama ben bir şey yazdığımda da cevap yazmaya bir zahmet tenezzül et sikik kahpe. ben, senin canın sıkıldığında oyalanacağın, zaman geçireceğin bir şey değilim. ben senin arkadaşınsam bana cevap vereceksin. değilsem de siktir ol git hayatımdan siliyim seni tamamen. seninbentasıfatınısikeyimnoktakom.
--spoiler--