bugün

varoşların ve fakirlerin hep akp ye oy vermesi

haklı olarak yaptıkları harekettir. beyler ben ümraniye'de yaşıyorum. varoş denince akla ilk gelen yerlerdendir. ben küçükken ümraniye o kadar kötü bir yerdi ki, sokağa çıkmaya korkardık. sapığı, çöplüğü sürekli boktan birşeyiyle gündemde olurdu. sokaklar delik deşikti. her gün en az 2 saat elektrik kesilirdi. bu adamlar geldi ve çalıştı kardeşim. halk hizmet gördü. şimdi ümraniye'nin bütün sokakları ve caddeleri yenilendi. elektrik neredeyse hiç kesilmiyor. 2 sene sonra metro geliyor. şimdi bu adamlar bunu bırakıp da chp'ye mi oy versin. ki çöplük patladığı zaman chpli belediye vardı ümraniyede. siz zengin muhitlerden ahkam keserken buraları bok götürüyordu. şimdi sokaklar tertemiz. çöpler düzenli toplanıyor, çöpçü günde 3 kere sokağı temizliyor. gecekondu diye birşey kalmadı. evimize yakın küçük eski bir sağlık ocağı vardı. bu adamlar gelir gelmez onu onarıp, genişlettiler. şimdide yıkıp yerine 5 katlı poliklinik yaptılar. bahçesini de çocuk parkı yaptılar. insanlar maceraya girmek istemiyor gençler. herkes şunu iyi biliyor. iktidar kimse, kendine oy veren belediyelere güzel bütçe veriyor.