bugün

sevgilisine tek taş alamayan ezik canlı

eşit olduğunu her fırsatta götünü yırtarcasına haykıran dişi varlık tarafından karşı cinse saldırma sebebidir.

geçen haberlerde gördüm dedemle nenem gelmiş 90 yaşına spiker adama bir şey sormuyor, direk neneme mikrofon uzatıyor,
- eşinizden ne istiyorsunuz sevgililer gününde?
* tek taş
yok ebesinin a.. ali sami, sende mi nene, sen ne vereceksin dedeme? ya onu geçtim ne yapacaksın tek taşı? lan haydi onu da geçtim neden hep erkek bir şey alıyor bu boktan günde?

sanki kadın erkeğin sevgilisi de, erkek kadının kölesi anasını satayım, sevgililer gününde bir sefer de sen bana çiçek al, madem sevgililerin günü, madem çoğul madem eşitiz, ben sana ne kadar değer verdiğimi aldığım boktan bir para tuzağı olan sağa sola çarpıp bir sene sonra haşatını çıkartacağın, aldığım günün ertesi günü götürüp bozdurmaya çalışsam yediğim kazığı çıkartmaya leylek arayacağım hediye ile göstereceksem sen de bana karşılığını ver.

aptal aptal şeyler yazıp insanın asabını bozmayın arkadaş, sen bana regal raptor daytona al bende sana tek taş alayım, ben şahsen alırım da senin büzük yerse artık haydi hodri meydan...