bugün

roaccutane

çok güvenin bu ilaca size yüz de yüz bir kesinlikle sivilcelerin geçeceğini garanti ederim. zira süper büyük ve enfeksiyonlu sivilcelerim ilk önce hafif hafif barmaya başladı. sonra yavaş yavaş sönmeye ve kırmızı izler bırakmaya başladı ve bıraktı da.bu arada yüz pul pul oldu döküldü. dudaklar susuz çöl topraklarına döndü, zaman zaman kanadı.bel ağrısı kemik ağrısı yaptı. boyumun uzamasına set çekti. gözlerimi yordu. vücudumu,karaciğerimi çıldırttı ama...

şimdi aynaya baktığımda kaymak gibi bir yüz görüyorum. eski fotoğraflarıma inanamıyorum. geçen gün fotomodellik için aradılar çok meşguldüm bakamadım.*değilse bile gözlerimin içi ışıldıyor artık. yani değdi mi? fazlasıyla değidi. artık patlatmaktan kan olan eşyalar yok. kaşınan bir yüzüm yok. sürekli elim yüzümde oynamıyorum yüzümle. siyah noktaları bile yok etti.o kadar güçlü bir ilaç ki aslında. sağlıklı belneip te kullananlar için tam bir mucize. tabi ne kadar çok etki etmiyorsa da bakımı elden bırakmamak gerekir.ki bir bakıma kurutucu etkisi hafifliyor.