eve gelen misafir çocuklarıyla uğraşmak

anasını sattımın çocuklarıyla uğraşmak sabır ister gerçekten de, çocuktan soğuduğunuz gibi anne ve babasından hatta genel olarak tüm misafirlerden de soğumaya başlarsınız. an gelir tam hatunla msn'de konuştuğunuz sırada veled-i zina kasanın üstündeki power tuşunun saçtığı renge aldanarak basar ve haince güler pis ibne... tekme tokat dalacaksınızdır ki tam o sırada bu dallamanın annesinin bir oğlu olduğu aklına gelir ve odaya girer;

-"oğlum abiyle iyi anlaşıyomusun, üzmüyosun dimi abini... üzmüyor abisi dimi seni"
gibi bir soru sorar -adeta çocuğun beni üzüp üzmemesi kadına dert olmuştur ya da böyle bir belayı başıma saldığı için vicdan azabı duymaktadır, halbuki zerre kadar sikinde değilimdir- ve kıçımın kenarı velet yalandan da olsa iyi anlaşıyormuş numarası yapar.

-"yok yok üzmüyo çok iyi anlaşıyoruz dimi furkan hahamığakoduumpiçihahaha" anne gittikten sonra bu canavar bu sefer sizin oynamaya kıyamadığınız ve onca yıldır sakladığınız oyuncaklara dalarlar. hunharca trenleri, uçakları duvara karşı fırlatarak adeta zevk alırlar. yine sesinizi çıkaramazsınız, ilgisini başka yöne çekmek için eline sikindirik oyuncaklar tutuşturursunuz ve bir süre sonra ondan da bıkacağı için bu sefer öncelikli hedefi siz olursunuz. sapık ruhlu bir psikopat edasında size takışırlar. enseye şaplak göte parmak durumuna gelmiştir artık seviye.. çileden çıkılmış ve çocuğu çok basit bir planla öldürmeye karar verilmiştir. hadi gel senle karate yapalım bakalım dövebilecekmisin beni falan gibi uyduruk bi bahane bulunur, veledin "amuğa bile korum" demesiyle olay artık iyice amerikan güreşine döner ve artık zafer sizindir, bu berber çırağı samet tipli dallamanın ilk tekmesini tuttuğunuz gibi başaşağı çevirirsiniz. kan beynine fazla gitmiş olsa gerek bu ispiyoncu ibne doğru anne, babasının yanına gider ve ağlamaklı halde şikayet eder. *-anneğğğ ip atlayan gürbüz dana beni kurcalıyoooo.* *-... ???* *-şeyy..yok valla kurcalamadım ayfer teyze yaaa... * * *