bugün

sözlük yazarlarının itirafları

hayatımı boyunca hep çok iyi gitar çalmak istedim, klavyenin üstünde parmaklarım aksın istedim, olmadı birinin benle bir sıkıntısı var. bu gitar çalma sevdası küçüklüğümden beri içim de vardı aslında şimdi de var aslında hep var. ben babamdan gitar istemiştim o şiddetle karşı çıkmıştı ki onun için bu eylemi gerçekleştirmek çok basit bir şeydi aslında sıkıntıları aslında hiç bir şeydi. ben o kadar azimliydim ki istemekten vazgeçmedin o da inadından. ne vardı karşı çıkacak ne vardı bu kadar abartılacak kafanda gitar mı kırdılar bütün gitar çalanlar çok mu kötü insanlardı. ben isteğimden vazgeçmedim ve çalışarak kendi paramla kendi gitarımı aldım. sıkı durun buraya kadar olan kısım dram değil di asıl trajedi şimdi başlıyor. gitarımla baş başa baya zaman geçirmişimdir parmaklarım gelişsin diye arkadaşlarımdan dersler aldım ama parmaklarım bir türlü gelişmedi gelişemedi işte burda tam burda anne tarafından gelen engel baş gösteriyordu. aslında anlamalıydım hiç bir el yeteneğimin olmamasından sürekli ilkokuldayken kendini bi b.k sanan hocalarımın dalga geçerek el yazımı düzelt demelerinden, neredeyse resim dersinden kalıyor olmamdam, benden çay istendiği zaman dökmeden götüremememden ve gitar çalamıyor oluşumdan. çok istedim sözlük gitar çalmayı ama bu üzerimde ki hastalık hiç bir b.ka izin vermiyor bu kalıtsal hastalık. her insan eşit yaratılmışsa ben neden ekside başladım bu adalet midir. herkez artı yönde kendini katlıyorken ben niye sıfıra bile yaklaşamıyordum. çok uğraştım sözlük belki de günlük slash tan bile fazla gitar ile uğraşıyordum ama olmuyordu.
hayır neden yani tek istediğim gitar çalmaktı.