bugün

sözlük yazarlarının itirafları

güneşli günleri çok seviyorum çünkü ışık var. güneşle beraber, gölge de var. genelde gölgemin benden daha yakışıklığı olduğunu düşünürüp hep. hiç olmadık anda, birden ayağa kalkıp "Rambla paki rambla paya esa elarumba de barselona " diye bağıran bir adamım sonuçta. o yüzden yadırgamıyorum kendimi. bunlar, yeryatağında uyuyan modern insanın en büyük sorunuymuş diye okumuştum. bazı insanların yazdıklarını çok ciddiye alırım. kendimi de ciddiye alırım. kendimi ciddiye aldığım zamanlarda "hassiktir lan yavuşak" derim. yine kendimi ciddiye aldığım zamanların birinde, Audrey Tautou kadar güzel, yüzüne bakmaya kıyamacağım, bakışlarına o an orada aşık olduğum iki tane turist kıza yaklaşıp, "selamın aleykim benim için dış görünüş önemli değil" demişliğim vardır. neyse ki, türkçe bilmiyorlardı. gülüp, gittiler. komiklik olsun diye yabmamıştım oysa ki. en büyük sıkıntısı, kenkart yetmezliği olan bir adam için, fazla duygusalım! sevgililer cumhuriyeti bayramınız kutlu olsun arkadaşlar hayırlı geceler.