bugün

tomris oğuzalp

60 yıllık tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır. Binlerce oyunda, yüzlerce film ve dizide rol almış bir emekçi Altın Portakal alacak kadar işinde usta. Tomris Oğuzalp geçen yıl yaşlılık ve hastalıkla mücadele ederken sağlık durumu kötüleşmiştir. kendisiyle yapılan bir söyleşide " iyi ki oyuncu olmuşum demek içimden gelmiyor" açıklamasında bulunarak oyuncu dünyasının tuzaklarına dikkat çekmiştir. Söyleşinin devamında pişmanlığı şu sözlerle ifade etmiştir. "O toz pembe hayatın içinde olmak bana bu sıkıntıları yaşattı. Ünlüydüm, sanki dünya sadece benim etrafımda dönüyordu. Bugünleri hiç düşünmedim. Çok para kazandım, kazandığımı da o gün yedim. Geleceğimi düşünmeden yaşadım". hayatındaki en önemli pişmanlığının anne olmak istememesi olduğu belirtmiştir. Kendi ifadesiyle, "Anne olmak hiç istemedim. O sorumluluğu almadığım için de geleceğin pek bir önemi yoktu benim için. Şimdi çok pişmanım. Keşke bir çocuğum olsaymış. Bana bakardı yahut bakmazdı orası pek önemli değil ama hiç değilse bayramlarda elimi öpmek isteyen birisi olurdu".
güncel Önemli Başlıklar