bugün

ekşi sözlük ün haddini aşması

bak şimdi güzel kardeşim. Üstte bi arkadaş da açıklamış fakat anlaşılan o ki idrak edilememiş. Ben uludağ sözlükte atıyorum fenerbahçe'ye küfrettiğim bir başlık açıyorum. Ana avrat düz gidiyorum. Benimle beraber 10 kişilik bir yazar grubu da bu furyaya katılıyor ve küfür seviyesini maksimuma çıkarıyoruz. Buraya kadar tamam mı? Sonra bu olayı gören fenerbahçeliler de uludağ sözlük'e karşı linç kampanyası başlatıyor. Sizce bu mantıklı olur muydu? Böyle bir durumda ne yapardınız? işte 5-10 kişinin yazdıkları, ettikleri hakaretler için tüm bir sözlüğü hadsiz ilan etmek, tehditler savurmak, islam düşmanlığıyla suçlamak ne kadar mantıklı? Ha yok ben illa beynimi kullanmayacam, ekşi sözlük kafirdir diyorsan yapacak bişey yok... Bari o beyni stand by'da bıraksaydın der, akıl fikir dilerim.

Ha unutmadan, islamla ilgili en ufak eleştiri görünce eleştiri sahibini " allahsız atayist gomunist orspu çocuu" diye hakarete boğmakta hiç bir mahsur görmeyenlere karşı uslübum her zaman böyle güzel kardeşimli olmayacaktır. Örnek olarak yukarlarda bulunan entry'imi okuyabilirsiniz.